Aktivitete

Çfarë mund të vizitoni në Vuno-Jal?

Vunoi është një fshat i pozicionuar në jug të qytetit të Vlorës, midis Dhërmiut dhe Himarës. Objektet...

Më shumë

Oferta Speciale

Vlerësime

Vlerësimet e fundit

Ndodhemi në Borsh. 1 minutë nga plazhi, 2 km nga qëndra e Borshit, 3 km nga kalaja dhe 4 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.
Esolovova00 Esolovova00

Luna Mare Seaside Suites

Hi! Can you clarify your price for 2 nights as I see the price per night is 90€ but the total for two nights shows 240€.

Hotel Beach Restorant Fabio ndodhet në Borsh.
Albana Lala Albana Lala

Hotel Fabio

Muzeu Historik ndodhet në një shtëpi karakteris¬tike shkodrane që mban emrin “Oso Kuka”, që nga viti 1996, fare pranë stadiumit “Loro Boriçi”. Paralelisht me muzeun qendror, vazhdon të funksionojë edhe Muzeu i Kalasë “Rozafa”, i vendosur në godinën e kapitenerisë i cili është hapur në vitin 1987.
Ilir Ilir

Muzeu Historik i Shkodrës

Lumi Buna-Velipojë Ndodhet në Qarkun e Shkodrës dhe në rrethin e Shkodrës
Ilir Ilir

Lumi Buna-Velipojë

Ndodhemi në fshatin e bukur të Lukovës, 5 km nga Shpellat e Lukovës, 500 m nga qëndra e Lukovës dhe 5 km nga plazhi I Bunecit.
Ilir Ilir

Restorant Itaka

Seit Xhani ka më shumë se 20 vite përvojë si shofer taksie. Dhe si banor i kësaj zone e njeh shumë mirë vendin.
Endri Caka Endri Caka

Taksi Seit Xhani

Super Taksi

Si vous avez des problèmes avec votre véhicule, ou si vous êtes bloqué quelque part d'où vous ne pouvez pas vous déplacer, nous sommes proches de vous pour vous offrir un service rapide, sécuritaire et professionnel.
Endri Caka Endri Caka

Karotrec Memi

Sherbime ku mund te kryhen?

Në restorantin tonë, ne ju sjellim pushuesëve detin në pjatat e tyre. Ju garantojmë cilësi të lartë tek të gjitha gatimeve dhe produkteve tona.
Anna Koci Anna Koci

Luna Mare Restaurant

Vend fantastik, ushqime te mira, staf te shkelqyer! Do ta vizitoja serish kete restorant!

Ne ndodhemi në Borsh.  Vendi është i dekoruar me një stil bohem dhe ofron një muzikë shumë të këndshme.
Anna Koci Anna Koci

Carpe Diem Beach Bar

Vend i mrekullueshem!

Hotel Elda ndodhet në Borsh.  Kemi në dispozicion 8 dhoma familjare, të kompletuara duke marrë parasysh nevojat e çdo pushuesi, ju do të gjeni ambientin e duhur dhe shërbimin profesional që kërkoni.
Anna Koci Anna Koci

Hotel Elda

Ambient i kendshem!

Ndodhemi në Borsh. 100 m nga plazhi, 3.5 km nga qëndra e Borshit, 4.5 nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.
lule 2 lule 2

Le Monde 1 Hotel

Hotel i kendshem

Ne ndodhemi në Borsh.  Vendi është i dekoruar me një stil bohem dhe ofron një muzikë shumë të këndshme.
Alba Gega Alba Gega

Carpe Diem Beach Bar

Isha kete vere. Vend fantastik! :)

Die „Mill Lane“ in Dhërmi, in der sich früher Mühlen befanden, die von der Potami-Quelle angetrieben wurden, ist heute ein 1,5 km langer Weg zwischen dem Dorf und dem Strand.
Alba Gega Alba Gega

Shtegu i Mullinjve

Ahhh sa rruge e kenshme eshte kjoo!