Gjej destinacionin tënd

Kërko për hotele, vila dhe më shumë...

Hotele

Paradise Laguna Vain

Situated in Lezhë, 43 km from Rozafa Castle Shkodra,  Paradise Laguna Vain features accommodation with an outdoor swimming pool, free private parking, a garden and a shared lounge. Featuring a bar, the property is located within 44 km of Lake Skadar. The rooms are fitted with a balcony with mountain views and free WiFi. Complete with a private bathroom fitted with a bidet and free toile

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

85
€/nata

Hotele

Hotel Besa

Hotel Besa në Shëngjin ofron një vendndodhje ideale, vetëm 50 metra larg plazhit, duke siguruar një përvojë të mrekullueshme . Ky hotel ofron akomodim të kompletuar me një restorant të shkëlqyer, parking privat dhe një bar. Dhomat e tij të rehatshme janë të pajisura me gardërobë dhe ofrojnë banjo pr

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

80
€/nata

Hotele

Natyra e Ishullit

Zbuloni qetësinë në Natyra e Ishullit, Lezhë, e vendosur në Ishull-Shëngjin, vetëm 40 km nga Kalaja e Rozafës në Shkodër. Ky resort unik ofron kopsht dhe tarracë për relaksim, parking privat falas dhe sallë pritjeje të përbashkët. Shijoni shërbimin në dhomë nga restoranti dhe recepsionin 24 orë

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

40
€/nata