Hotele

Napolon Complex

Vlerësime 0

Napolon Complex ndodhet 550m nga qendra e Qeparosë, 100m nga plazhi dhe 700m nga rrethrrotullimi I Qeparosë.

Hoteli jonë ofron një akomodim të qetë, me pamje nga deti dhe nga mali.

Hoteli disponon 10 dhoma teper komode, me një kategori dhoma katërshe, treshe, dyshe dhe suit.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner, TV, frigorifer dhe tualet privat ku do të gjeni çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj.

Ambienti I jashtëm I hotelit është tepër komod dhe mundëson që klientët të shijojnë një pasdite të qetë dhe të këndshme .

Për klientet e hotelit ofrohet një shërbim recepsioni 24/7, free parking dhe free wi fi.

Ju Mirëpresim.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

75€/nata

Adresa

Lagjia protopapa,Sh8 Albania Qeparo, Qeparo Fushë 9416, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
 • Mundësim në ambientet e jashtme
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Rrjetë mushkonjash
Pishinë
 • Sezonale
 • Shezllone
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
 • Hyrje Private
 • Kasafortë
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Ekstra)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Pjanurë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Anglisht
 • Italisht

Vlerësime

0
elird
2023-08-23

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose