Restorante

Sajmola Restorant

Vlerësime 0

Restoranti Sajmola është një destinacion i preferuar për dashamirët e ushqimit të freskët dhe autentik. Vendndodhja e tij në bregun e lumit të mrekullueshëm të Vjosës ofron pamje të mahnitshme të natyrës, duke bërë që çdo vizitë të jetë një përvojë e jashtëzakonshme për zemrën dhe shpirtin.

Ushqimi i freskët fillon nga mishrat lokalë, perimet e kultivuara në zonë dhe delikatesat e tjera si bulmeti, duke garantuar një përvojë gastronomike të shkëlqyer për secilin klient. Restoranti gjithashtu ofron parkim të lirë dhe një çezmë jashtë, duke e bërë atë një destinacion të preferuar për të shijuar një darkë ose një drekë të shkëlqyer në çdo stinë.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

SH75, Tepelenë 6301, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose