Hotele

Hotel Sarajet 1821

Vlerësime 0

Hotel Sarajet 1821 me vendodhje 250 m larg nga qendra e Gjirokastës ofron një qëndrim të mrekullueshëm për vizitorët. Me një histori që fillon që në vitin 1821, ky hotel ka një karakter të veçantë dhe një atmosferë mikpritëse.

Tarraca e tij ofron pamje të mrekullueshme të qytetit të Gjirokastrës, duke e bërë atë një vend ideale për të shijuar një kafe të qetë ose një aperitiv me miqtë. Dhomat janë të bollshme dhe të pajisura me kujdes, duke ofruar komoditet të plotë me tavolina dhe banjo private. TV me ekran të sheshtë dhe ajri i kondicionuar sigurojnë që qëndrimi të jetë sa më i këndshëm.

Mëngjesi kontinental i shërbimit të plotë ndihmon të filloni ditën me energji, ndërsa stafi, duke filluar nga recepsionisti 24-orësh deri te shërbimi në dhomë dhe këmbimi valutor, është gjithmonë në dispozicion për të ndihmuar në çdo kërkesë.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

50€/nata

Adresa

34HQ+M6X, Rruga Ropi Jani, Gjirokaster, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • me shume 2000m
Largesia nga qendra
 • 100 - 500m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose