Gjej destinacionin tënd

Kërko për hotele, vila dhe më shumë...

Vila

Villa Yucca

Villa Yucca në Vlorë ofron një kopsht dhe akomodim me kuzhinë, 2.5 km nga plazhi i Vlorës. Pronësia përfshin një ballkon, parkim privat falas dhe WiFi falas. Apartamenti ka dhoma familjare dhe një tarracë. Njësitë janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV me ekran të sheshtë, si dhe një gardëro

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

55
€/nata

Vila

Vila Dena

Mirësevini në Vila Dena! Jemi të kënaqur t'ju kemi në qytetin e bukur të Vlorës, vetëm disa hapa larg plazhit. Ne ofrojmë akomodime komode me parkim privat falas dhe Wi-Fi gjatë gjithë qëndrimit tuaj. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, zonë ndenjeje, televizor me ekran të shesht&eu

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

69
€/nata

Hotele

Hotel Adore

Welcome to Hotel Adore, where luxury meets tranquility in the heart of blissful serenity. Nestled amidst picturesque landscapes, our sanctuary beckons travelers seeking a haven of elegance and refinement.Immerse yourself in the allure of our meticulously curated spaces, where every corner whispers tales of opulence and grace. From the grandeur of our lobby to the intimacy of our suites, each momen

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

100
€/nata

Hotele

Hotel Sea & Sand

Hotel Sea & Sand ofron një përvojë të mrekullueshme për vizitorët, me një vendndodhje ideale pranë plazhit të Vjetër. Me parkim privat falas, kopësht dhe taracë të bukur, si dhe një restorant me një gamë të gjerë opsionesh ushqimore, ky është një destinacion i shkëlqyer për relak

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

45
€/nata

Apartamente

Queen Vlora Apartments

Apartamentet tona ndodhen në katin e 9 që është dhe kati i fundit i një pallati. Të pesta apartamentet janë me ballkone , me pamje nga deti dhe qyteti. Ashensori është gjithmonë në funksion dhe një vendparkimi falas dhe i sigurt. Pranë ka një shumëllojshmëri facilitetesh si treg fruta-perimesh, supermarket ,minimarket, dyqane peshku, furra buke,farmaci, qendra shëndetësore si

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

35
€/nata