Restorante

Restorant La Gioia

Vlerësime 0

"La Gioia" ,me vendodhje në zemër të qytetit ofron nje larmishmeri shijesh. Aty ku pasioni për kuzhinën, gërshetohet me dashurinë për peshkun dhe detin. Aty do të gjeni gatime të freskëta dhe shijesh të ndryshme, duke përfshirë opsione për dieta të veçanta si vegjetariane, vegane, dhe pa gluten.

Ju ftojmë për të shijuar një vakt të shkëlqyer me kuzhine italiane dhe mesdhetare. Delikatesë, shije, cilësi, shërbim elegant dhe çmime fantastike. Një menu të pasur peshku që vjen e përgatitur në mënyrën më mjeshtërore.

 

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Mihal Grameno, Tiranë 1001, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Italiane
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose