Hotele

Hotel Itaka

Vlerësime 0

Ndodhemi në Lukovë, në pjesën më të bukur të Rivierës Shqiptare.

Ne dispozicion kemi 24 dhoma, të gjitha të mobiluara me gjithçka ju duhet për t’ju ofruar komfort maksimal.

Dhomat kanë kondicioner, televizor plazma dhe ballkon.

Në secilën nga dhomat ka tualete en-suit të pajisura me peshqirë dhe çdo gjë që ju duhet për higjenën tuaj personale.

Dhomat ofrojn pamje nga pishina dhe deti.

Hoteli ka pishinë dhe bar-restorant.

Ofronë free wifi dhe free parkim për klientët.

Hotel Itaka ndodhet 5 km nga Shpellat e Lukovës, 500 m nga qëndra e Lukovës dhe 5 km nga plazhi I Bunecit.

Ju mirëpresim!

 

Kontakto

Çmimi

70€/natë

Adresa

Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County

Dhoma

Çmimi për 5 netë

Çfarë ju orfon prona

Tualet
 • Dush
 • Tharëse flokësh
 • Tualet privat
 • Bide
 • Peshqir
 • Letër higjenike
Internet
 • WiFi ndodhet në të gjitha ambientet e hotelit, pa pagesë.
Dhomë gjumi
 • Garderobë
 • Çarçaf
Ambjentet e Jashtme
 • Ballkon
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Pishinë
 • Sezonale
 • Shezllone
 • Çadër
 • Për të gjitha moshat
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Parkim
 • Parkim i sigurt në ambientet e hotelit
Pije edhe ushqim
 • Bar Kafe në ambientet e hotelit
 • Restaurant
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga fshati
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Kuzhinë
 • Frigorifer
 • Tavolinë

Dhoma

Periudha 01 Aug - 31 Aug

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
70 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 70 € 1 1 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose