Fast Food

Fast Food & Desserts B&B, Borsh

Fast Food & Desserts B&B ndodhet në Borsh vetëm 300 m larg plazhit të mrekullueshëm të Borshit. Fast Food & Desserts B&B i përshtatet shumë mirë nevojave të çdo grupmoshe duke ofruar një sërë shërbimesh të shpejta në fushën e kulinarisë. Aty mund të shijoni specialitete të gatuara
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Ferm Agro

Kantina e Veres Librazhd

Kantina e Verës Librazhd është themeluar në vitin 1960.Kapaciteti i përpunimit të rrushit ishte 1000 ton rrush në sezon.Teknologjia e përdorur në atë kohë është huazuar nga ish B.S (Rusia). Rrushi si lëndë e parë për prodhimi sigurohej nga rrethi i Librazhdit dhe pjesërisht nga rrethi i Elbasanit. Para vite
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

R C Coffee & More

R C Coffee & More me vendodhje në një nga qytetit më të bukura të Shqipërisë, Gjirokastër. Eshtë një biznes familjarë ku ju mund të shijoni një shumëllojshmëri pijesh, duke fillluar nga kafja dhe deri te pijet e freskëta. R C Coffee & More me një ambient të ngrohtë dhe komod ka në menut e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Supermarket

Supermarketi HALO

Supermarketi HALO është i shpërndarë në dy kate. Përveç seksionit të ushqimit, ata kanë gjithashtu një seksion të zgjeruar jo ushqimor i cili përfshin enë gatimi dhe artikuj të tjerë shtëpiake, pajisje të vogla, çarçafë krevati, copa dhe peshqirë. Dyqani ndodhet në Rrugën Idri
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Lezet Sweets Coffee & Food

Lezet Sweets Coffee & Food një destinacion i mrekullueshëm që rrëmben zemrat e vizitorëve me një përvojë të pazakontë të shijeve dhe kënaqësisë. Në qendër të kryeqytetit të Tiranës, ky vend ofron një ambient  tërheqës,  dhe elemente tradicionale turke që krijojnë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Supermarket

Supermarket BENI, Borsh

Në Supermarket Beni, me vendodhje më pak se një minutë larg nga plazhi i Borshit, klientët mund të gjejnë cdo artikull që dëshirojnë. Një shumëllojshmëri produktesh, çmimesh të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Kërkesat e secilit klient mund të plotësohen në këtë supermarket.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Arvi Cafe

Arvi Cafe është një kafene moderne dhe e mrekullueshme që ndodhet në qendër të fshatit Lukovë, në rrugën nacionale Sarandë- Himarë. Arvi Cafe ofron ambiente të përshtatshme dhe të bukura për të kaluar kohë me miqtë, familjen apo vetëm të relaksohesh në maksimum. Kafeja është e p
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant "La Gioia"

"La Gioia" ,me vendodhje në zemër të qytetit ofron nje larmishmeri shijesh. Aty ku pasioni për kuzhinën, gërshetohet me dashurinë për peshkun dhe detin. Aty do të gjeni gatime të freskëta dhe shijesh të ndryshme, duke përfshirë opsione për dieta të veçanta si vegjetariane, vegane, dhe pa gluten. Ju ftojmë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Supermarket

Mini Market Lala

Gjithçka çfarë ju duhet tani vetëm me një ndalesë! Tek Market Lala do të gjeni një shumëllojshmëri produktesh, duke filluar nga produkte ushqimore, produkte bio, produkte plazhi, lojra, etj. Të gjitha këto me çmime të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Të gjitha produktet tona janë të freskë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Bar Memi

Ndodhemi në krye të fshatit Borsh, 1.5 km nga plazhi, 1 km nga qëndra e Borshit, 2 km nga kalaja dhe 3 km nga rrethrrotullimi i Qeparos, Bari jone shërben shpesh si staction pushimi për linjat e udhëtarëve të cilët lëvizin në jugun e Shqipërisë. Tek ne do të gjeni jo vetëm një shumëllojshmëri pijesh, por edh
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Alqi Ruci Restorant

Alqi Ruci Restorant me një përvojë shumë vjeçare dhe me një kulinari të pasur dhe të mrekullueshme, ofron një atmosferë të ngrohtë dhe elegante që fton vizitorët të shijojnë një kohë të kënshme. Ky restorant i njohur ka bërë emër në botën e gastronomisë për sh
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Trattoria

Restoranti jonë është themeluar në 4 Janar 2023. Kombinimi më i mirë i kuzhinës italiane dhe shqipëtare . Në restorantin tonë shërbejmë çdo lloj vakti, Mëngjes,Drekë,Darkë. Çdo ushqim është i gatuar me shumë kujdes nga shefat tanë. Në restorantin tonë kemi gërshetuar mjaft
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Mali I Bardhë

Restorant Mali I Bardhë ndodhet përgjat rrugës së Llixhave në Përmet. Në restorant mund të gjeni një menu të larmishme të gatimeve tradicionale të zonës dhe jo vetëm. Produktet janë 100% bio dhe të zonës. Nuk lihet pa përmendur se restoranti ofron pamje të mrekullueshme të natyrës dhe mund t
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Sajmola Restorant

Sajmola është një restorant  në bregun e lumit Vjosë. Rruga është e mrekullueshme duke ofruar pejsazhe të natyës dhe lumit Vjosë, ushqimi është I freskët duke filluar nga mishi, perimet, bulmeti etj. Në restorant ofrohet parkim falas dhe në ambientet e jashtme gjendet një cezmë ku mund të mbushni uj&eu
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Taverna Kuka

Nëse kërkoni një oaz gjelbërimi e qetësie në zonën e pazarit e gjeni tek “Taverna Kuka”. Prej 10 vitesh, bar-restoranti është kthyer në një nga pikat më të frekuentuara të vizitorëve vendas e të huaj. Gjelbërimi dhe lulet shumëngjyrëshe tërheqin vëmendjen kur ngjit kalldrëmin
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bar Restorant Onufri

Bar Restorant Onufri ndodhet në hyren e Kalas së Beratit me një pamje mbresëlënës midis kallderëmeve të Kalasë. Në Restorantin tonë ju mund të shijoni ushqime të ndryshme tradicionale të zonës. Me një shërbim të shpejt dhe professional ne ju ofrojmë  një ditë të këndshme. Bar
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bar Restorant Ajka

Bar Restorant Ajka ndodhet në lagjen më të bukur të Beratit në Lagjen Gorica. Ju mund të vizitoni Restorantin për të shijuar ushqimet traicionale të vendit dhe të shijoni një shumellojshmëri mishrash. Me një shërbim të shpejt dhe profesional ne ju ofrojmë nje mbremje te kendshme. Bar Restorant Ajka ka një pamje
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Ujëvara e Borshit

Borshi është një ndër zonat më të bukura dhe të begata të bregdetit shqiptar. Uji i cili buron nga shpati i malit, ku është ndërtuar edhe Borshi, rrjedh në formën e një ujëvare dhe zbret drejt detit. Ujvara e Borshit ndodhet në lokalin e këndshëm buzë rrugës për në Sarandë. Posht&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Luiza

Ndodhemi në fshatin e bukur të Borshit, 50 m nga plazhi , 3 km nga qëndra e Borshit, 4 km nga Kalaja e Borshit dhe 4.5 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Restorant Luiza  është një restaurant me gatime tradicionale, ushqim deti të freskët, ushqim në moment dhe një menu të pasur ku është e sigurt që do të gjeni us
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bar Restorant Panorama

Panorama e Borshit ndodhet 400m nga qendra e Borshit, 2.5km nga plazhi dhe 3.4km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Panorama e Borshit është një nga vendet perfekte për të shijuar kafen tuaj, të kaloni momente fantastike me miqtë dhe familjen tuaj duke shijuar prodhimet e mishit dhe peshkut në hell dhe zgarë.  Përvec ambientit komod dhe stafit m
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.