Shtëpi pushimi

Blue Heaven Suites

Vlerësime 5

Blue Heaven Suites ndodhen vetëm 10m larg plazhit të Borshit. Ka në dispozicion 10 suita familjare të cilat mund të akomodojnë  2 deri në 4 persona. Ato janë të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 1 krevat marinar i cili hapet ose mbyllet, brenda sutiave do të gjeni frigorifer, kondicioner, TV, kasafortë dhe tualet privat të pajisur me çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale.

Në ambjentet e jashtme do të gjeni një ballkon me një tavolinë dhe karrige dhe gjithashtu një oborr të bollshëm dhe me një pamje relaksuese nga deti.

 Wifi dhe parkim pa pagesë.

 

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

60€/nata

Adresa

Rruga, Borsh, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100m
Largesia nga qendra
 • 500 - 1000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat marinari
 • Rrjetë mushkonjash
Pishinë
 • Sezonale
 • Shezllone
 • Çadër
 • E përfshirë në çmim
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Kasafortë
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ballkon
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Anglisht
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

5
Arjanita
Arjanita
2024-02-19

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose