Vila

Vila Panorama Piqeras

Vlerësime 0

Vila Panorama Piqeras me vendodhje në Piqeras ofron akomodim në 7 dhoma familjare te cilat kanë kondicioner, TV, frigorifer, tavolinë ngrënie dhe tualet privat, si dhe 4 cadra kampingu familjare të cilat kanë 1 krevat dopio dhe 1 krevat tek. Vila disponon një restorant në ambientin e jashtëm me një numër prej 14 tavolinash dhe kapacitet 56 persona. Gjithashtu ofrohen dhe vakte në dhoma sipas kërkesës së klientit. Vila mundëson dhe akomodim për personat me aftësi të kufizuar.
Për klientët ofrohet free wifi dhe qëndrimin e kafshëve shtepiake ne dhoma. Distanca nga plazhi I Bunecit 3.5km ndërsa nga plazhi I Borshit është 7km, distanca nga kalaja e Borshit është 5km dhe 9km nga rrethrrotullimi I Qeparoit.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

35€/nata

Adresa

SH81, Ksamil 1000, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose