Hotele

Hotel Borshi

Vlerësime 0

Hotel Borshi është një hotel me 3-yje, i cili ndodhet jo më shumë se 2 minuta larg bregdetit, 200 m larg Plazhit të Borshit, dhe 3 km larg plazhit të Qeparosë.

Ne ju ofrojmë akomodim me një kopësht të gjelbër, ËiFi falas përgjatë gjithë godinës dhe parkim pa pagesë për të gjithë klientët. Gjithashtu ju mundësojmë hapësirë për ruajtjen e valixheve.

Ju mund të zgjidhni 1 nga 5 dhomat e hotelit për tu akomoduar. Këto dhoma janë të llojeve të ndryshme, duke përfshirë dhomë katërshe, trëshe dhe dyshe. Të gjitha janë dhoma familjare dhe kanë një tavolinë, televizor flatscreen, tualet privat, kondicioner dhe një garderobë të madhe. Sende të tjera që mund ti gjeni në çdo dhomë jane tharëse flokësh dhe varrëse rrobash.

Disa nga dhomat kanë pamje nga deti dhe të gjitha janë të izoluara akustikisht.

Ndalohet duhani brenda ambjenteve te hotelit dhe në dhomë.

Zona përreth hotelit është e mbuluar me gjelbërim dhe ju ofron një pamje të mrekullueshme të natyrës.

Hoteli ndodhet vetem 25 minuta larg qendrës të qytetit, 15 minuta me makinë larg Kështjellës së Ali Pashës dhe miqtë e hotelit mund të përdorin shërbimin e transportit publik për të shkuar ose ardhur nga aeroporti.

Ne ju garantojmë një qëndrim të mrekullueshëm në hotelin tonë, shërbim të cilësisë me të lartë dhe çdo gjë që ju nevojitet per pushimet më të mira të jetes tuaj.

Ambientet e Jashtme

 • Kopësht i gjelbërt

Internet

 • WiFi në të gjitha ambientet e hotelit pa pagesë

 Parking

 • Parkim pa pagesë në ambientet e hotelit  (nuk kërkohet rezervim).

 Shërbimet

 • Mirëmbajtje ditore të dhomave
 • Transport drejt aeroportit (kosto extra)
 • Lavanderi (kosto extra)
 • Shërbime recepsioni

 Siguria

 • 24-orë siguri

 Të Përgjithshme

 • Zonë e caktuar për pirjen e duhanit
 • Kondicioner
 • Dhoma të izoluara aukistikisht
 • Ashensor
 • Dhoma familjare

Gjuhët e folura

 • Anglisht

Kontakto

Çmimi

80

Adresa

2RXW+P99, Rruga Plazhi 2, Borsh, Albania
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
DoubleRoomwithBalconyandMountainView 01 Aug - 31 Aug 3 80 € 1 1
TripleRoomwithBalconyandSeaview 01 Aug - 31 Aug 3 85 € 1 1
QuadrupleRoomwithBalconyandSeaview 01 Aug - 31 Aug 4 100 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar