Bar

Jericho Cocktail Bar

Jericho Cocktail Bar ndodhet ne shëtitoren buzë detit te kaltër të Sarandës. Jo vetëm që shërbejnë ndër koktejet më të mira në qytet, por edhe bari ka nje atmosferë fantastike. Në përgjithësi, është një vend i mrekullueshëm për pije në pasdite ose për të filluar natën.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Fast Food

Fast Food & Desserts B&B, Borsh

Fast Food & Desserts B&B ndodhet në Borsh vetëm 300 m larg plazhit të mrekullueshëm të Borshit. Fast Food & Desserts B&B i përshtatet shumë mirë nevojave të çdo grupmoshe duke ofruar një sërë shërbimesh të shpejta në fushën e kulinarisë. Aty mund të shijoni specialitete të gatuara
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Piceri

Pizza Pasta Ogi

Picca Pasta Ogi , vendi i duhur për adhuruesit e pastave. Me dy vendodhje në Tiranë vetëm 10 min larg nga qendra e qytetit, ky restorant ofron një gamë të gjerë gatimesh italiane dhe jo vetëm. Ky restorant ofron ushqim të shijshëm, me cilësi të lartë, shërbim të shpejte dhe miqësor, si dhe nje atmosferë komod
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Farmaci

Organic Pharmacy Besmira

Organic Pharmacy Besmira  ofron nje gamë produktesh të kujdesit personal. Besmira është e njohur për përdorimin e ingredientëve 100% organike dhe natyrale në krijimin e produkteve të saj të shëndetit dhe bukurisë. Stafi i Organic Pharmacy Besmira është i përkushtuar për të ofruar këshilla të person
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bujtina

Lugina e Shëngjergjit & Bujtina

Bujtina Lugina e Shëngjergjit ofron një përvojë akomodimi të veçantë në Tiranë. Çdo njësi vjen me karakteristika të veçanta për të garantuar një qëndrim të paharrueshëm:  Ballkon ose Oborr privat për të shijuar pamjen e natyrës. WiFi falas dhe TV me ekran të shesht&e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Furre Buke

Sem's Bakery

Sem's Bakery është një qendër gastronomike e hapur 24/7, ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve ushqimore të freskëta dhe të shijshme, nga buka aromatike deri te ëmbëlsirat e kënaqshme. Cilësia e lartë e produkteve tona është e përkujdesur, duke përdorur përbërës të fr
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Ferm Agro

OKO Farm

Restoranti tradicional i OKO Farm është një destinacion i preferuar për gurmetë dhe të apasionuarit e ushqimit, vetëm 300 metra larg daljes së autostradës në Mullet, Tirane. Ambienti i restorantit është i mrekullueshëm, i rrethuar nga pamje natyrore dhe një atmosferë e qetë. Vizitorët shijojnë kuzhinën t
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Apartamente

Apartamente Sun & Sea

Apartamente Sun & Sea  ka 7 dhoma familjare, ku në secilën prej tyre mund të gjeni 1 krevat dopio, 1 krevat marinar,  krevatë tek, një kuzhinë të kompletuar, kondicioner dhe të gjitha paisjet e nevojshme ku mund të gatuani çfarë të dëshironi. Me një fokus në komoditet dhe rehati, ky akomodim ofron një
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Karrotrec

Karotrec Memi

Në qoftëse keni probleme me mjetin tuaj, apo keni ngelur diku nga ku nuk mund të lëvizni, ne ju gjendemi pranë për t’ju ofruar shërbim të shpejtë, të sigurt dhe profesional. Me disa vite ekperiencë në këtë industri, do të jeni gjithmonë të sigurt në duart e karotrec Memi! Ne ofrojmë mbulim 24 or&
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Vendpushimet

Social Camping JAL

I vendosur në plazhin e bukur të Jalës, Social Camping JAL ofron akomodim buzë detit, vetëm disa hapa nga plazhi. Kombinimi i komoditetit modern dhe bukurisë natyrore siguron një përvojë unike dhe të qetë.Kampi ofron një gamë lehtësish për një qëndrim të këndshëm, duke përfshirë një k
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Shtëpi pushimi

Mabel Rooms

Mabel Rooms ndodhet buzë plazhit të Durrësit dhe ofron lehtësira të ndryshme për një qëndrim të rehatshëmJu mund të relaksoheni në kopshtin e bukur ose të shijoni pamjet nga ballkoni i dhomës.Internet pa pagesë dhe parkim privat falas janë të disponueshme.Recepsioni është i hapur 24 orë dhe siguria
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Taxi

Taxi Lux Albania

Kompania ‘Taxi Lux Albania’ me ju dhe për ju, vjen në treg në dispozicionin tuaj NonStop 24 orë me një flotë të tërë makinash të reja, me shërbime tepër cilësore dhe me çmimet më të arsyeshme në treg, bashkë me oferta për ditë festash dhe fundjava të ndryshme, duke përfshir&e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Supermarket

Supermarketi HALO

Supermarketi HALO është një qendër blerjesh e organizuar në dy kate për të plotësuar të gjitha nevojat e klientëve. Në katin e parë, ofrohet një gamë e gjerë e produkteve ushqimore, nga fruta dhe perime të freskëta deri te artikuj pastrimi dhe kozmetikë. Seksioni i ushqimit ofron një zgjedhje të p
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Kala

Kalaja e Stelushit, Qafë-Murrë

Kalaja e Stelushit, e njohur edhe si Kalaja e Varoshit ose Kalaja e Skënderbeut, është një nga monumentet më të rëndësishme historike në Shqipëri, e cila ndodhet në skajin verilindor të luginës së Matit, pranë fshatit Viq. Emri i kalasë, Stelush, vjen nga dokumentet turke, ndërsa banorët vendas e quajnë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Objekte Kulti

Teqeja e Baba Aliut Alipostivan

Teqeja e Baba Aliut Alipostivan është një thesar kulturor dhe shpirtëror i kombit shqiptar. E ndërtuar në një ambient të mrekullueshëm natyror në kodrën e Aliut, kjo Teqe shquhet për pastërtinë, bukurinë dhe vlerat e saj shpirtërore. Historia e kësaj Teqeje fillon shumë kohë më parë, me theme
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Parqet Kombëtare

Parku arkeologjik i Antigonesë

Parku Arkeologjik i Antigonesë është një nga vendet më të rëndësishme dhe mahnitëse në Gjirokastër. Këtë park e karakterizon historia e tij e pasur dhe trashëgimia e madhe arkeologjike që përfshin. Historia e Parkut Arkeologjik të Antigonës fillon me periudhën e lashtë, kur ky vend ishte një
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Muze

Muzeu i Luftës së Ftohtë

Muzeu i Luftës së Ftohtë në Gjirokastër është një nga atraksionet kryesore turistike në qytet, duke tërhequr vëmendjen e mijëra vizitorëve vendas dhe të huaj çdo vit. Gjatë vizitës në këtë muze, vizitorët hedhin një vështrim në një periudhë të rëndësi
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Natyrë

Maja e Vajushës, Kelmend

Maja e Vajushës, një thellësi e fshehtë në bjeshkët e Kelmendit, është një nga skajet më të mrekullueshme të natyrës shqiptare. Në fshatin e Lëpushës është pikënisja për këtë udhëtim të mahnitshëm drejt kësaj pike të lartë. Për të arritur Majë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Produkte Blektorale

Venal

Ferma e Bletëve Venal ofron një gamë të gjerë të produkteve natyrore të bletëve, duke përfshirë mjaltë të cilësisë së lartë, qumësht blete, propolis, dhe shumë të tjera. Të gjitha produktet janë të pasura me elemente organike si proteina, vitamina dhe aminoacide, ofrojnë një buri
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Paradise Laguna Vain Restaurant

The experience of dining at a restaurant that serves traditional food, with a focus on fresh fish, provides a unique and authentic culinary experience. Traditional dishes are not only delicious but also hold cultural significance, representing the history, heritage, and values of a particular region. By offering a menu centered around fresh fish, the restaurant ensures the highest quality ingredie
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.