SOUTH OUTDOOR FESTIVAL

Kërko për hotele, vila dhe më shumë...

Shtëpi pritjeje

Sunny Day's Apartament

Apartamenti Sunny Day’s me vendodhje në Golem  Ofron akomodim në 1 apartament ku mund te akomodohen  2 persona, i cili është I pajisura me kuzhinë të kompletuar, divan që hapet dhe kthehet në krevat, frigorifer, TV, tualet privat dhe çdo gjë tjetër që mund t'ju duhet për higjenën personale. Apartamenti ndodhe

20
€/natë

Hotele

Napolon Complex

Napolon Complex ndodhet 550m nga qendra e Qeparosë, 100m nga plazhi dhe 700m nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Hoteli jonë ofron një akomodim të qetë, me pamje nga deti dhe nga mali. Hoteli disponon 10 dhoma teper komode, me një kategori dhoma katërshe, treshe, dyshe dhe suit. Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner, TV, frigorifer dhe tualet privat ku do të gjeni çdo gjë t

40
€/natë

Hotele

Alkre Hotel

Alkre Hotel ndodhet 150m nga plazhi, 3.5 km nga qendra e Borshit, 4.5 km nga kalaja e Borshit dhe 5.5 km nga rrethrrotullimi i Qeparosë. I pozicionuar mes gjelbërimit dhe qetësisë të Borshit, ofron pamje nga plazhi dhe malet e mrekullueshme. Hoteli ofron 18 dhoma familjare të pajisura me kondicioner, TV, kuzhinë të kompletuar, tualet personal dhe çd

30
€/natë

Hotele

Hotel Kristal

Hotel Kristali ndodhet në Borsh, 1 km nga plazhi, 1.5 km nga qëndra e Borshit, 2.5 km nga kalaja dhe 3.5 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Hoteli ka 14 dhoma, 5 prej të cilave janë modeluar dhe dizenjuar për 3 persona, 1 dhomë për çifte, një dhomë për 4 persona, 6 suita dhe një dhomë duplex. Çdo dhomë përmb

37
€/natë

Vila

Vila Sofia

Vila Sofia ndodhet në Borsh, 4 km nga qendra e Borshit, 200 m nga deti, 5 km nga kalaja e Borshit dhe 6 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Ka 9 dhoma, 7 prej te cilave janë treshe dhe 2 janë çift. Dhomat janë të pajisura me kuzhine, kondicioner, TV dhe tualet privat. Te ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet përfekte për pushimet tuaja me &c

40
€/natë

Shtëpi pushimi

Duka Rooms

Duka Rooms ndodhet në qytetin turistik të Himarës, vetëm 150 m larg plazhit, 500 metra larg qendrës së Himarës, 1 km nga kalaja dhe 13 km larg rrethrrotullimi i Qeparosë. Ne ofrojme 5 dhoma treshe dhe 1 dhomë per 5 persona. Secila nga dhomat është e kompletuar me kondicioner, krevat dopio, krevat tek, televizor, karrige, dollap dhe tualet pri

35
€/natë

Hotele

Luiza Guest House

Luiza Guest House ndodhet në Borsh. Shtëpia ka 14 dhoma te cilat 10 prej tyre ofrojnë akomodimi familjarë prej 4 personash, 3 prej tyre ofrojnë akomodimin për 3 persona dhe 1 dhomë çift. Secila prej dhomave përmban kondicioner,TV,frigorifer, tavolina për ngrënie dhe tualet privat. Disa prej dhomave lejojnë aksueshmeri për perso

33
€/natë

Hotele

Hotel Amantia

Hotel Amantia Është I pozicionuar në fshatin Turistik Borsh. Me mbi 25 vite eksperiencë në hoteleri. Ky hotel ofron ambiente shumë komode,një qëndrim të rehatshëm dhe pamie fantastike të Detit Jon, për të kaluar pushime tëpaharrueshme.Hoteli Amantia, iu ofron qetësi dhe një staff të kualifikuar. Të gjitha

30
€/natë

Vila

Vila Llaka

Vila Llaka me vendodhje në kodrën e Potamit, 300m larg nga plazhi, 2km larg nga qendra e Himarës dhe 14km nga rrethrrotullimi i Qeparoit.  Ofron 3 dhoma me një kapacitet prej 3 personash, të cilat kanë pamje nga deti dhe qyteti të Himarës. Dhomat janë të pajisura me 1 krevat dopio dhe 1 krevat tek, kondicioner, TV, frigorifer, tavolinë n

30
€/natë

Shtëpi pushimi

Dhoma Ardjan Qamili

Dhomat Ardjan Qamili me vendodhje në fshatin bregdetar të Borshit. Ofron akomodim në 3 dhoma familjare të cilat janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer, TV, tualet privat dhe çdo gjë tjetër që mund t'ju duhet për higjenën personale. Ambjenti i jashtem ofron një pamje të të gjithë fshatit, de

30
€/natë

Apartamente

Sea View Apartaments

Sea View Apartaments ndodhen në qytetin e Himarës rreth 70 m larg  plazhit të Potamit 1.5 km nga qëndra e Himares, 2 km nga Kalaja e Himarës dhe 10 km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Ka ne dispozicion 3 apartamente me ballkone te cilat ofrojnë akomodim të rehatshëm dhe pamje të mrekullueshme nga mali dhe nga deti. Në 2 nga dhomat përfshi

37
€/natë

Vila

Vila Romeo

Vila Romeo ndodhet në Borsh, 1 km nga qendra e Borshit , 2 km nga Kalaja e Borshit, 2 km nga plazhi dhe 3 km nga rrethrrotullimi I Qeparos. Ka 10 dhoma, 7 prej të cilave janë treshe dhe 3 janë familjare.  Dhomat janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer, TV dhe tualet privat. Tek ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet përfekte

20
€/natë

Apartamente

Zack Apartaments

Zack Apartaments ndodhen në qytetin e Himarës 700m larg plazhit, 600m nga qëndra e qytetit, 300m nga kalaja e Himarës dhe 13km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Ofron akomodimin të përshtatëshëm gjatë gjithë vitit me 9 apartamente të dizenjuara përgjithësisht për familje me 5 persona. Ka një ambjent familjar dhe hapsirë

50
€/natë

Hotele

Hotel Emi

Hotel Emi ndodhet 50m nga plazhi, 700-800m nga qëndra e Himarës, 1,2 km nga kalaja e Himarës dhe 12 km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Ju ofron qetësinë dhe akomodimin e përshtatëshëm gjatë muajve të nxehtë të verës. Hoteli ka ne dispozicion një numër total prej 10 dhomash, ku 4 janë dhoma cift dhe 6 dhoma treshe. Dh

30
€/natë

Hotele

South Coast

South Coast ndodhet në Borsh, 800 m larg detit, 1.7 km nga qendra e Borshit, 2.7 km nga Kalaja e Borshit dhe 3.5 km larg rrethrrotullimit të Qeparoit. Hoteli ka 15 dhoma 13 prej të cilave janë dizenjuar për familjarë, dhe 2 për çifte. Çdo dhomë përmban një krevat doppio, një divan, televizor, frigorifer dhe kondicioner. N&e

17
€/natë

Hotele

Hotel Angelo

Hotel Angelo ndodhet në Borsh. Hotel Angelo ka në dispozicion 8 dhoma, 4 prej të cilave janë familjare, 2 suita, 1 llukse dhe 1 treshe. Ato janë të kompletuara duke marrë parasysh nevojat e çdo pushuesi. Çdo dhomë është e pajisur me televizor dhe kondicioner. Në ambientet e hotelit do të gjeni internet pa pagesë dhe par

30
€/natë

Vila

Vila Panorama Piqeras

Vila Panorama Piqeras me vendodhje në Piqeras ofron akomodim në 7 dhoma familjare te cilat kanë kondicioner, TV, frigorifer, tavolinë ngrënie dhe tualet privat, si dhe 4 cadra kampingu familjare të cilat kanë 1 krevat dopio dhe 1 krevat tek. Vila disponon një restorant në ambientin e jashtëm me një numër prej 14 tavolinash dhe kapacitet 5

30
€/natë

Hotele

Hotel Summer Land

Hotel Summer Land ndodhet 2.5km nga qëndra e Borshit, 3.5km nga kalaja e Borshit dhe 4.5km nga rrethrrotullimi I Qeparoit. Ai është një hotel me një koncept europian i pozicionuar shumë pranë detit mes ullishteve të Borshit. Ofron një akomodim të qetë, me pamje madhështore nga deti dhe nga mali. Hoteli disponon 44 dhoma plazhi tepër

50
€/natë

Apartamente

Apartamente Arturi

Apartamentet tona ndodhen në Borsh vetëm 3 km nga plazhi.  Kemi në dispozicion 7 dhoma familjare.  Ato kanë të gjitha komoditetet e nevojshme, janë të pajisura me kuzhinë të plotë, frigorifer dhe tualet privat me të gjitha aksesorët e nevojshëm. Për më tepër, apartamentet tona ndodhen vetëm 1 km larg qe

30
€/natë

Shtëpi pushimi

Emilis Room

Ne ndodhemi pranë hyrjes së Borshit, vetëm 1 km nga qëndra e tij dhe 2 km nga kalaja. Free parking dhefree wifi.4 dhoma familjare janë vënë në dispozicion të klientëve secila e kompletuar me kondicioner, krevatdopio, një krevat tek, një krevat marinar, televizor, karrige, dollap dhe tualet privat.Ndodhet rreth 1.5 km metra nga plazhi i Bo

25
€/natë