Hotele

Keshtjella Xhabeqos

Vlerësime 0

Keshtjella Xhabeqos është një hotel 4-yje në Tiranë, 21 km larg qendrës së qytetit. Me një gamë të gjerë shërbimesh dhe lehtësirash për klientët, përfshirë restorant, parkim privat falas, dhe një kopsht me bar, hoteli siguron një përvojë të këndshme për të gjithë.

Dhomat janë të pajisura me TV me ekran të sheshtë dhe kanë banjo private për komoditetin e mysafirëve. Për të eksploruar atraksione në afërsi, mysafirët mund të vizitojnë Shkëmbin e Kavajës dhe Kullën Sahat të Tiranës. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës është 31 km larg, duke bërë që hoteli të jetë një zgjedhje e përshtatshme për udhëtarët.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Zbarqë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
Shërbime familjare
 • Kënd lojrash për fëmijë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose