Karrotrec

Karotrec Memi

Në qoftëse keni probleme me mjetin tuaj, apo keni ngelur diku nga ku nuk mund të lëvizni, ne ju gjendemi pranë për t’ju ofruar shërbim të shpejtë, të sigurt dhe profesional. Me disa vite ekperiencë në këtë industri, do të jeni gjithmonë të sigurt në duart e karotrec Memi! Ne ofrojmë mbulim 24 or&
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Sherbimi Postar

Posta Shqiptare Dhërmi

Pika e Postës Shqipëtare në Dhërmi, gjendet në qendër të fshatit. Shërbim nga e hëna në të premte: 08.00 : 15.00 dhe të shtunë: 08.00 : 13.00. Misioni i postës është që të ofrojë shërbim postar dhe shërbime tjera komerciale për qytetarët, bizneset dhe institucionet.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Njesi Vendore

Bashkia Himarë

Bashkia e re e Himarës është një bashki e pasur me burime ekonomike, me përqëndrim të turizmit, peshkimi, blegtoria e ullishtet, të gjitha produkte dhe shërbime me vlerë të lartë, të shtuar. Bashkia e re, ka mundësi të konsiderueshme ekonomike dhe në përgjithësi infrastructure, të zhvilluar në
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Karburante

Karburant

"Mërkuri Oil" ndodhet në Borsh, në hyrje të rrugës së plazhit dhe në aksin e rrugës nacionale Himarë- Sarandë.  Ka një largësi 2 km nga plazhi i Borshit, 1 km nga qendra e fshatit, 3 km nga fshati Qeparo, si dhe 14 km nga qyteti i Himarës. Mërkuri Oil me një eksperiencë mbi 20 vjeçare është i vet
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Auto servise

Eltoni Redi Autogaz Albania

ELTONI REDI AUTOGAZ GJENDEMI PRANE JUSH ME SHERBIMET DHE TEKNOLOGJINE E FUNDIT. JEMI LIDER NE TREGUN E MONTIMIT TE IMPIANTEVE GAZIT NE MAKINAT E BENZINES SI DHE ATO TE NAFTES. KEMI NJE EKSPERIENCE MBI 20 VJECARE. GJATE PERIUDHES SE KOHES NE KEMI MONTUAR IMPIANTE GAZI NE MAKINAT ME TE NDRYSHME. OPEROJME ME TEKNOLOGJINE DHE PROGRAMACIONE QE PERSHTATEN NE MAKINAT FSI, TFSI, GDI. KOMPANIA JONE ESHT
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Institucione Arsimore

Artistic Lyceum Jordan Misja

Jordan Misja Artistic High School is located on Elbasani street in Tirana. The Lyceum is an artistic profile school and includes all grades from first to high school. Includes musical instruments as well and the painting.The artistic high school was founded in 1946 and is named in honor of the martyred painter, Jordan Misja. For several decades it was the only artistic high school in Albania, whic
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Profesione te lira

Bicikleta Pasioni Im

"Bicikleta Pasioni Im" është një biznes që operon nga viti 2014. Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh, duke përfshirë shitjen e bicikletave, riparime, pjesë këmbimi. Me një angazhim të vazhdueshëm për cilësi dhe shërbim të klientit, ne kemi fituar besimin e klientëve tanë në
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Auto servise

Lavazh Special Turi

Ne ndodhemi në Borsh, jo më shumë se 100 m larg nga plazhi. Në Lavazh Special Turi, ne ju ofrojmë klienteve tanë shërbim të shpejtë dhe cilësor. Ajo çka ju ofrojmë është pastrim perfekt, një makinë që shkëlqen dhe ambient i brendshëm plot pasterti. Silleni makinën tek Lavazh Special Turi dhe b&eu
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Estetika & Parukeri

Silanel Beauty

E bukura fillon në momentin që ti vendos të jesh vetvetja. Silanel Beauty është një sallon lluksi me vendodhje në Londër dhe që të jep ty versionin më të mirë të vetes.Ofron trajtime cilësore nga terapistët me eksperiencë dhe promovon bukurinë natyrale! Më poshtë do të gjeni linkun me të
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Institucione Arsimore

Medreseja e Tiranës

Medreseja e Tiranës "H. Mahmud Dashi" ose Medreseja e Përgjithshme të Tiranës është një monument i trashëgimisë kulturore në Tiranë. Ky monument është i llojit "Arkitekturë", i miratuar në mars të vitit 2007. Tipologjia e saj është shkollë e mesme fetare, e ndërtuar në shek.XX. Medreseja ë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Auto servise

Auto Servis Memi

Auto Servis Memi është servisi i besuar për riparim dhe mirëmbajte të mjeteve për familjet dhe bizneset e zonës. Stafi ynë me ekspertë të kualifikuar dhe vite ekperiencë, është i dedikuar për tu ofruar shërbimin më cilësor dhe zgjidhjet e duhuara për çdo problem në lidhje me makinën tuaj. Ne
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Estetika & Parukeri

Parukeri Ola

Parukeri Ola me vendodhje në Borsh ofron për klientet trajtime në fushën e parukeri dhe estetik me prerje flokësh për femra dhe meshkuj, rregullim mjekre, lyerje dhe stilim flokësh dhe shumë shërbime të tjera estetike. Me çmime konkuruese dhe me një eksperienc disa vjecare në treg. Parukeri Ola ndodhet 100m nga qëndra e Bors
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Institucione Arsimore

Universiteti i Tiranës

Universiteti i Tiranës është krijuar në vitin 1957, si universiteti i parë në Shqipëri. Krijimi i universitetit erdhi si rezultat i bashkimit të instituteve si: Instituti Pedagogjik, Instituti Politeknik, Instituti i Larte Ekonomik dhe Instituti i Larte i Mjekësisë duke formuar Universitetin Shtetëror të Tiranës. Universitetin i Ti
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Profesione te lira

Këlcyra Rafting Team

Këlcyra Rafting Team është një biznes që ofron shërbime në fushën e turizmit, i krijuar në 27 Qeshor 2023. Që nga themelimi i saj e deri më sot, Këlcyra Rafting Team operon kryesisht në territorin e luginës së sipërme të lumit Vjosë duke u fokusuar në realizimin e produkte dhe shërbime turistike out
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Institucione Arsimore

Shkolla 9-vjeçare Lukovë

Shkolla 9-vjeçare Lukovë ka një staf të kualifikuar për të arsimuar nxënës me vlera të larta. Shkolla 9-vjeçare Lukove përgatit fëmijët deri në klasën e 9-të, për të kaluar më pas në gjimnaz. Shkolla 9-të vjeçare Lukove ndodhet midis Himarës dhe Sarandës dy nga qytetet m&e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Profesione te lira

Banka e Shtetit Shqiptar

Banka e Shtetit Shqiptar është një monument i trashëgimisë kulturore në Tiranë. Ky monument është i llojit "Arkitekturë", i miratuar në mars të vitit 2007. Godina e Bankës së Shqipërisë ka përfunduar së ndërtuari në vitin 1936. Stili i saj arkitektonik i përket rrymës së Racionalizmit
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Institucione Arsimore

Shkolla 9 vjeçare "Omiros"

Kjo shkolle u hap në vitin 1775 nga Shen Kozmai i Etolisë dhe u emërua "Akrokeravnios Skoli" Funksionoi pa ndërprim për 170 vjet, deri në vitin 1945, kur rregjimi komunist i Enver Hoxhës ndaloi mësimin në gjuhën helene dhe e mbylli kete shkollë. U rihap mbas 61 vjetësh ne vitin 2006 dhe funksionon si shkolle 9-vjecare.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Profesione te lira

Dora e Artë

“Dorën e artë”  e gjejmë në pazarin e bukur të Gjirokastrës. Vjollca  hedh me karbon modele të ndryshme mbi pëlhurën e bardhë të tendosur në të katër cepat. Vjollca është një nga artizanët më të vjetra të Pazarit në Gjirokastër, këtë punë që a
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Institucione Arsimore

Shkolla 9 vjeçare “Gjik Bixhili”

Shkolla Gjik Bixhili është një shkollë në Dhërmi ku fëmijët pregatiten deri në klasën e 9-të për të kaluar më pas në gjimnaz. Stafi i kualifikuar për vite të tëra ka arsimuar nxënës me vlera të larta. Shkolla mori emrin e Gjik Bixhilit, një prej shumë mirëbërësve nga
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Profesione te lira

E&A Dent Dental Clinic, Librazhd

Librazhdi  krenohet me E&Adent.  Dr. Agelsa Gjeta me një eksperiencë disa vjeçare ju ofron profesionalizëm cilësor dental në qytetin e Librazhdit. Klinikën mund ta gjeni 100 metra mbi Karburant Cota te Rruga e Tregut! Për më shumë të dhëna rreth shërbimeve që ofronë E&Adent na ndiqni më poshtë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.