Apartamente

Queen Vlora Apartments

Vlerësime 5

Apartamentet tona ndodhen në katin e 9 që është dhe kati i fundit i një pallati.

Të pesta apartamentet janë me ballkone , me pamje nga deti dhe qyteti.

Ashensori është gjithmonë në funksion dhe një vendparkimi falas dhe i sigurt.

Pranë ka një shumëllojshmëri facilitetesh si treg fruta-perimesh, supermarket ,minimarket, dyqane peshku, furra buke,farmaci, qendra shëndetësore si dhe dyqane Vodafon dhe One, stacion autobuzi dhe taxi.

Apartamentet jepen me qera ditore dhe javore.

Nuk lejohen kafshët shtëpiake.

Ndodhemi 500 larg nga deti.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

50€/nata

Adresa

Rruga Enver Jaho, Vlorë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 500 - 1000m
Largesia nga qendra
 • 500 - 1000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Rrjetë mushkonjash
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Taracë
 • Ballkon
 • Divan
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Tostierë
 • Pjanurë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
 • Anglisht

Vlerësime

5
Liriboci50
Liriboci50
2024-02-18

????

Bociandrea063
Andrea Boçi
2024-02-17

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose