Restorante

Carpe Diem Beach Bar

Vlerësime 2.5

Ne ndodhemi në Borsh.  Vendi është i dekoruar me një stil bohem dhe ofron një muzikë shumë të këndshme. Bar-Restoranti jonë ka një kulinari shumë të pasur duke filluar nga peshku i freskët, pastat, sallatat e shijshme, picat, mishi  dhe   bari ku keni mundësinë të shijoni kokteilet e verës.

Në Carpe Diem Beach Bar, do të ngeleni të kënaqur nga çmimet e arsyshme. E themi këtë, pasi ka një paragjykim për vendet e bukura që ofrojnë një tjetër nivel dhe standard shërbimi por tek ne do të gjeni ndërthurjen perfekte midis cilësisë dhe çmimit.

Na vizitoni dhe ne ju garantojmë momente të paharueshme për pushimet tuaja!

Kontakto

Adresa

3R2Q+C3P Qeparo, Albania

Çfarë ju orfon prona

Kuzhinat
 • Italiane
Vaktet
 • Mëngjesi
 • Pije
 • Brunch
 • Darka
 • Dreka
Mundësi
 • Pagesa me kartë
 • WIFI falas
 • Shërben alkool
 • Bufe
 • Rezervime

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

2.5
Anna Koci
Anna Koci
2022-08-23

Vend i mrekullueshem!

Alba Gega
Alba Gega
2022-08-21

Isha kete vere. Vend fantastik! :)

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose