Restorante

Taverna Kuka

Vlerësime 0

Taverna Kuka është një restorant i veçantë ku kuzhina tradicionale ballkanike takohet me influencat evropiane për të krijuar një gamë të gjerë ushqimesh të shijshme. Në këtë ambient mikpritës do të gjeni një varg pjatash të ndryshme, duke filluar nga pjatat tradicionale ballkanike deri te zgjedhjet më të sofistikuara evropiane.

Çfarë e dallon Tavernën Kuka është shërbimi cilësor dhe shpejtësia e tij. Stafi i angazhuar punon me përkushtim për të siguruar që çdo vizitor të ndjehet i kënaqur dhe i kujdesur.

Për t'u kënaqur me një përvojë gastronomike të mrekullueshme dhe për të shijuar ushqimin e shkëlqyer në një ambient të bukur dhe mikpritës, Taverna Kuka është destinacioni i duhur për ju.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Astrit Karagjozi, Gjirokaster, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose