Restorante

Bar Restorant Ajka

Vlerësime 0

Bar Restorant Ajka është një destinacion i mrekullueshëm në lagjen e bukur të Gorices në Berat. Ky lokal ofron një përzierje të shkëlqyer të ushqimeve tradicionale të vendit dhe një gamë të gjerë të mishrave të shijshme.

Stafi i kualifikuar dhe i shpejtë siguron që vizitorët të shijojnë një përvojë gastronomike të shkëlqyer dhe një mbremje të kendshme. Pamja e mrekullueshme e qytetit të Beratit, e shikuar nga një pozicion i lartë, shton vlerën e përvojës së vizitës në Bar Restorant Ajka.

Pra, nëse jeni në kërkim të një ambienti të bukur, një shije autentike të ushqimeve tradicionale dhe një shërbim të shpejtë dhe profesional, Bar Restorant Ajka është zgjedhja e duhur për ju në Berat.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

PX32+423, Berat, Albania

Çfarë ju ofron prona

Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Brunch
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose