Vendpushimet

Camping Ecuador

Vlerësime 0

Camping Ecuador ndodhet 2.5 km në jug të qendrës së Sarandës, pranë grykëderdhjes së lumit Bistrice dhe plazhit Double-A.

Ky vend ofron një ambient të qetë larg turmave, por me akses të lehtë në bare dhe restorante afër. Kampingu ofron energji elektrike, ujë të pijshëm, ujëra të zeza dhe WiFi falas.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

ruga butrinti, kanali i cukes, 9701, Saranda, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
  • me shume 2000m
Pamjet nga dhoma
  • Pamje nga deti
Parkim
  • Parkim privat

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose