Ferm Agro

OKO Farm

Vlerësime 0

Restoranti tradicional i OKO Farm është një destinacion i preferuar për gurmetë dhe të apasionuarit e ushqimit, vetëm 300 metra larg daljes së autostradës në Mullet, Tirane. Ambienti i restorantit është i mrekullueshëm, i rrethuar nga pamje natyrore dhe një atmosferë e qetë. Vizitorët shijojnë kuzhinën tradicionale shqiptare në një atmosferë  mikpritëse. Ky vend është ideali për darka romantike, takime familjare, apo për të festuar momente të veçanta.
Një vizitë në restorantin e OKO Farm është një përvojë e veçantë, e cila ofron një përzierje të mrekullueshme të shijeve dhe aromave autentike të ushqimit shqiptar.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Mullet, Tirane 1034, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

8AM - 11PM

Fundjavë E Shtunë & E Diel

8AM - 11PM

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose