Estetika & Parukeri

Sallon Bukurie Dyshka

Vlerësime 0

Sallon Bukurie Dyshka drejtohet nga mjeshtrja Duararta Dyshka, me mbi 25 vite eksperiencë pune.

Klientët e saj priten me dashuri dhe marrin trajtime të veçanta, duke dalë nga salloni më të bukur dhe plot besim.

E njohur për përkushtimin dhe aftësitë e saj, Dyshka ofron një gamë të gjerë shërbimesh parukerie dhe estetike, me trajtime të personalizuara për çdo klient.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Mihal Duri, Tirana 1001, Albania

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose