Fast Food

Fast Food & Desserts B&B, Borsh

Fast Food & Desserts B&B ndodhet në Borsh vetëm 300 m larg plazhit të mrekullueshëm të Borshit. Fast Food & Desserts B&B i përshtatet shumë mirë nevojave të çdo grupmoshe duke ofruar një sërë shërbimesh të shpejta në fushën e kulinarisë. Aty mund të shijoni specialitete të gatuara
Prends contact avec l'entreprise.

Pizzeria

Pizza Pasta Ogi

Picca Pasta Ogi , vendi i duhur për adhuruesit e pastave. Me dy vendodhje në Tiranë vetëm 10 min larg nga qendra e qytetit, ky restorant ofron një gamë të gjerë gatimesh italiane dhe jo vetëm. Ky restorant ofron ushqim të shijshëm, me cilësi të lartë, shërbim të shpejte dhe miqësor, si dhe nje atmosferë komod
Prends contact avec l'entreprise.

Pharmacie

Organic Pharmacy Besmira

Organic Pharmacy Besmira  ofron nje gamë produktesh të kujdesit personal. Besmira është e njohur për përdorimin e ingredientëve 100% organike dhe natyrale në krijimin e produkteve të saj të shëndetit dhe bukurisë. Stafi i Organic Pharmacy Besmira është i përkushtuar për të ofruar këshilla të person
Prends contact avec l'entreprise.

Panadería

Sem's Bakery

Sem's Bakery është një qendër gastronomike e hapur 24/7, ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve ushqimore të freskëta dhe të shijshme, nga buka aromatike deri te ëmbëlsirat e kënaqshme. Cilësia e lartë e produkteve tona është e përkujdesur, duke përdorur përbërës të fr
Prends contact avec l'entreprise.

Agro-Ferme

OKO Farm

Restoranti tradicional i OKO Farm është një destinacion i preferuar për gurmetë dhe të apasionuarit e ushqimit, vetëm 300 metra larg daljes së autostradës në Mullet, Tirane. Ambienti i restorantit është i mrekullueshëm, i rrethuar nga pamje natyrore dhe një atmosferë e qetë. Vizitorët shijojnë kuzhinën t
Prends contact avec l'entreprise.

Dépanneuse

Karotrec Memi

Në qoftëse keni probleme me mjetin tuaj, apo keni ngelur diku nga ku nuk mund të lëvizni, ne ju gjendemi pranë për t’ju ofruar shërbim të shpejtë, të sigurt dhe profesional. Me disa vite ekperiencë në këtë industri, do të jeni gjithmonë të sigurt në duart e karotrec Memi! Ne ofrojmë mbulim 24 or&
Prends contact avec l'entreprise.

Maison de vacances

Mabel Rooms

Mabel Rooms ndodhet buzë plazhit të Durrësit dhe ofron lehtësira të ndryshme për një qëndrim të rehatshëmJu mund të relaksoheni në kopshtin e bukur ose të shijoni pamjet nga ballkoni i dhomës.Internet pa pagesë dhe parkim privat falas janë të disponueshme.Recepsioni është i hapur 24 orë dhe siguria
Prends contact avec l'entreprise.

Taxi

Taxi Lux Albania

Kompania ‘Taxi Lux Albania’ me ju dhe për ju, vjen në treg në dispozicionin tuaj NonStop 24 orë me një flotë të tërë makinash të reja, me shërbime tepër cilësore dhe me çmimet më të arsyeshme në treg, bashkë me oferta për ditë festash dhe fundjava të ndryshme, duke përfshir&e
Prends contact avec l'entreprise.

Supermarché

Supermarketi HALO

Supermarketi HALO është një qendër blerjesh e organizuar në dy kate për të plotësuar të gjitha nevojat e klientëve. Në katin e parë, ofrohet një gamë e gjerë e produkteve ushqimore, nga fruta dhe perime të freskëta deri te artikuj pastrimi dhe kozmetikë. Seksioni i ushqimit ofron një zgjedhje të p
Prends contact avec l'entreprise.

Parcs Nationaux

Parku arkeologjik i Antigonesë

Parku Arkeologjik i Antigonesë është një nga vendet më të rëndësishme dhe mahnitëse në Gjirokastër. Këtë park e karakterizon historia e tij e pasur dhe trashëgimia e madhe arkeologjike që përfshin. Historia e Parkut Arkeologjik të Antigonës fillon me periudhën e lashtë, kur ky vend ishte një
Prends contact avec l'entreprise.

Produits Becteuraux

Venal

Ferma e Bletëve Venal ofron një gamë të gjerë të produkteve natyrore të bletëve, duke përfshirë mjaltë të cilësisë së lartë, qumësht blete, propolis, dhe shumë të tjera. Të gjitha produktet janë të pasura me elemente organike si proteina, vitamina dhe aminoacide, ofrojnë një buri
Prends contact avec l'entreprise.

Vivre daus la maisou

Ecuador Resort

Ecuador Resort në Zvërnec ofron akomodim të përshtatshëm për familje, me dhoma të pajisura me TV dhe ajër të kondicionuar. Resorti gjithashtu ofron kënd lojërash për fëmijë, klub nate dhe WiFi falas. Me vendndodhjen e tij afër plazhit të Nartës dhe atraksioneve si Sheshi i Pavarësisë dhe Kuzum Baba
Prends contact avec l'entreprise.

CATEGORY_453

Quad Squad Durrës

“Quad Squad Durrës” ofron një eksperiencë të veçantë për adhuruesit e turizmit të aventurës, duke eksploruar shtigjet natyrore përmes tureve me motorra. Aventurat fillojnë nga rrugët e qytetit bregdetar të Durrësit dhe shtrihen drejt zonave kodrinore të Kallmit, duke ofruar një përzierje unike të
Prends contact avec l'entreprise.

Musée

Ish Reparti Ushtarak, Trebeshinë

Reparti ushtarak i ndërlidhjes në Trebeshinë është një ndër ndërtesat e përmendura që u ndërtua rreth viteve 70- të në majë të malit Trebeshinë, në lartësinë 1850 metra. Përveç funksionit ushtarak, reparti ka operuar si një pikë strategjike e ndërlidhjes për shkak të
Prends contact avec l'entreprise.

Objets Cultes

Kisha e Qelovës, Mbrezhdan

Kisha e Qelovës në fshatin Mbrezhdan është një ndër shtatë kishat që ka pasur ky fshat dhe e vetmja që i rezistoi periudhës komuniste. E vendosur pranë lumit Vjosa, kjo kishë përbën një pikë referimi të rëndësishme për besimtarët.   Pavarësisht se është një
Prends contact avec l'entreprise.

Chateau

Sarajet e Ali Bej Këlcyres

Sarajet e Ali Bej Këlcyres, një nga ndërtesat më madhështore të Shqipërisë, ngrihen mbi faqen shkëmbore të malit Trebeshinë, në hyrje të Grykës së Këlcyrës. Ndërtuar në mesin e shekullit të 19-të dhe e lidhur me familjen Këlcyra, ndërtesa impozante ka një stil arkitekturor tradic
Prends contact avec l'entreprise.

Police

Stacioni i Policisë, Palasë

Stacioni i Policisë është përgjegjës për zbatimin e ligjit dhe rruajten e mbarëvajtjen e rregullit publik në zonën e Palasës. Me një shërbim profesional dhe aktiv gjatë gjithë vitit, Palasa është transformuar në një nga zonat më të sigurta të bregdetit Shqiptarë. Stacioni i policisë
Prends contact avec l'entreprise.

Nature

Mali i Trebeshinës

Mali i Trebeshinës, pjesë e vargmalit Trebeshinë – Dhëmbel – Nemërçkë, ngrihet në një lartësi rreth 1900 metra dhe përbën një nga bukuritë natyrore të jugut të Shqipërisë. Pamja nga maja e malit është mahnitëse dhe i ofron vizitorëve një përvojë të ve&cced
Prends contact avec l'entreprise.

Esthétique & Coiffure

Sallon Bukurie Dyshka

Sallon Bukurie Dyshka drejtohet nga mjeshtrja Duararta Dyshka, me mbi 25 vite eksperiencë pune. Klientët e saj priten me dashuri dhe marrin trajtime të veçanta, duke dalë nga salloni më të bukur dhe plot besim. E njohur për përkushtimin dhe aftësitë e saj, Dyshka ofron një gamë të gjerë shërbimesh parukerie dhe est
Prends contact avec l'entreprise.

Bar

Giardino Caffé

Giardino Caffé njihet për atmosferën e saj të këndshme dhe shërbimin profesional, e vendosur në një ambient të qetë dhe të gjelbër.Ofron lloje të kafesë cilësore, duke përfshirë espresso, cappuccino, latte, dhe kafe të ftohta. Gjithashtu në dispozicion janë çajrat, pijet freskuese, verë
Prends contact avec l'entreprise.