Shtëpi pushimi

Mabel Rooms

Vlerësime 0

Mabel Rooms ndodhet buzë plazhit të Durrësit dhe ofron lehtësira të ndryshme për një qëndrim të rehatshëm
Ju mund të relaksoheni në kopshtin e bukur ose të shijoni pamjet nga ballkoni i dhomës.
Internet pa pagesë dhe parkim privat falas janë të disponueshme.
Recepsioni është i hapur 24 orë dhe siguria është e garantuar gjatë gjithë ditës.
Një zonë pikniku është e disponueshme për të shijuar një ditë në natyrë.
Plazhi i Durrësit: 400 metra larg. Shkëmbi i Kavajës: 6.9 km larg.Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza: 32 km larg.
Mabel Rooms është një zgjedhje ideale për një qëndrim të rehatshëm dhe të sigurt në Durrës, me lehtësira të shkëlqyera dhe një vendndodhje të favorshme pranë plazhit dhe atraksioneve lokale.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Prokop M.Gjergo, Durrës 1001, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100 - 500m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
Parkim
 • Parkim privat
Media & Teknologji
 • Televizor
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht
 • Italisht
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht
 • Zgarë

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose