Bar

Giardino Caffé

Giardino Caffé njihet për atmosferën e saj të këndshme dhe shërbimin profesional, e vendosur në një ambient të qetë dhe të gjelbër.Ofron lloje të kafesë cilësore, duke përfshirë espresso, cappuccino, latte, dhe kafe të ftohta. Gjithashtu në dispozicion janë çajrat, pijet freskuese, verë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Jericho Cocktail Bar

Jericho Cocktail Bar ndodhet ne shëtitoren buzë detit te kaltër të Sarandës. Jo vetëm që shërbejnë ndër koktejet më të mira në qytet, por edhe bari ka nje atmosferë fantastike. Në përgjithësi, është një vend i mrekullueshëm për pije në pasdite ose për të filluar natën.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Juice Bar

Juice Bar ndodhet në shëtitoren e bukur të Sarandës. Ky bar i vogël shërben lëngje të fresketa frutash, smoothie, kokteile dhe krepat më të mirë në Sarandë.  Mos guxoni të largoheni nga Saranda pa i provuar të paktën një herë!
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Bar Cafe Kotoni

E vendosur në Pazarin e Gjirokastrës, Bar Cafe Kotoni ofron një shumëllojshmëri pijesh dhe një ambient të këndshëm për të kaluar një pasdite të bukur. Bari shërben shpesh si staction pushimi për turistat të cilët vizitojnë qytetin e bukur të Gjirokastres.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Island Bar

E vendosur në bregdetin e Durrësit Island Bar ofron një shumëllojshmëri pijesh dhe një ambient të këndshëm për të kaluar një pasdite të bukur. Bari shërben shpesh si staction pushimi për turistat të cilët vizitojnë qytetin e bukur të Durrësit.  
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Caffe Konti

Caffe Kont ndodhet në qendër të qytetit të Elbasanit.  Tek ne do të gjeni jo vetëm një shumëllojshmëri pijesh, por edhe snacks. Ju ofrojmë gjithashtu një ambient relaksues në barin tonë.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Zins Bar

Zins Bar është një nje nga baret më të frekuentuar në bregun e detit Adriatik. I vendosur në plazhin e Currillave, vizitorët mund të përjetojnë një kombinim të shkëlqyer të relaksimit dhe argëtimit. Në ambientin tonë të bukur dhe miqësorë, ne ofrojmë një gamë të gjerë t
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

R C Coffee & More

R C Coffee & More në Gjirokastër është një pikë mahnitëse për të shijuar kafe dhe momente të qeta. Ambienti i ngrohtë dhe mikpritës i këtij biznesi familjarë ju përshëndet me një atmosferë të butë dhe një aromë mrekulluese të kafesë që ju bën të ndiheni si n&eu
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Arvi Cafe

Arvi Cafe është një kafene moderne dhe e mrekullueshme që ndodhet në qendër të fshatit Lukovë, në rrugën nacionale Sarandë- Himarë. Arvi Cafe ofron ambiente të përshtatshme dhe të bukura për të kaluar kohë me miqtë, familjen apo vetëm të relaksohesh në maksimum. Kafeja është e p
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Bar Memi

Ndodhemi në krye të fshatit Borsh, 1.5 km nga plazhi, 1 km nga qëndra e Borshit, 2 km nga kalaja dhe 3 km nga rrethrrotullimi i Qeparos, Bari jone shërben shpesh si staction pushimi për linjat e udhëtarëve të cilët lëvizin në jugun e Shqipërisë. Tek ne do të gjeni jo vetëm një shumëllojshmëri pijesh, por edh
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.