Bar

Giardino Caffé

Vlerësime 0

Giardino Caffé njihet për atmosferën e saj të këndshme dhe shërbimin profesional, e vendosur në një ambient të qetë dhe të gjelbër.
Ofron lloje të kafesë cilësore, duke përfshirë espresso, cappuccino, latte, dhe kafe të ftohta. Gjithashtu në dispozicion janë çajrat, pijet freskuese, verërat dhe koktejet artizanale.
Stafi ofron shërbim profesional dhe cilësi të lartë, duke garantuar një përvojë të mrekullueshme për çdo vizitor.
Atmosfera e ngrohtë dhe mikpritëse është ideale për kohë cilësore me miqtë, për punë, ose për një pasdite të qetë. Kopshti i gjelbër shton ndjenjën e qetësisë dhe relaksit.
Në Giardino Caffé, çdo detaj është menduar me kujdes për të ofruar një përvojë të paharrueshme për çdo mysafir.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

St Maliq Hida 10/1 Dajt, Linze, Tirana 1040, Albania

Çfarë ju ofron prona

Vaktet
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Seating
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose