Estetika & Parukeri

Sallon Bukurie Dyshka

Sallon Bukurie Dyshka drejtohet nga mjeshtrja Duararta Dyshka, me mbi 25 vite eksperiencë pune. Klientët e saj priten me dashuri dhe marrin trajtime të veçanta, duke dalë nga salloni më të bukur dhe plot besim. E njohur për përkushtimin dhe aftësitë e saj, Dyshka ofron një gamë të gjerë shërbimesh parukerie dhe est
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Estetika & Parukeri

Silanel Beauty

E bukura fillon në momentin që ti vendos të jesh vetvetja. Silanel Beauty është një sallon lluksi me vendodhje në Londër dhe që të jep ty versionin më të mirë të vetes.Ofron trajtime cilësore nga terapistët me eksperiencë dhe promovon bukurinë natyrale! Më poshtë do të gjeni linkun me të
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Estetika & Parukeri

Parukeri Ola

Parukeri Ola me vendodhje në Borsh ofron për klientet trajtime në fushën e parukeri dhe estetik me prerje flokësh për femra dhe meshkuj, rregullim mjekre, lyerje dhe stilim flokësh dhe shumë shërbime të tjera estetike. Me çmime konkuruese dhe me një eksperienc disa vjecare në treg. Parukeri Ola ndodhet 100m nga qëndra e Bors
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.