Fast Food

Fast Food & Desserts B&B, Borsh

Vlerësime 0

Fast Food & Desserts B&B ndodhet në Borsh vetëm 300 m larg plazhit të mrekullueshëm të Borshit.

Fast Food & Desserts B&B i përshtatet shumë mirë nevojave të çdo grupmoshe duke ofruar një sërë shërbimesh të shpejta në fushën e kulinarisë. Aty mund të shijoni specialitete të gatuara me shumë përkushtim.

Duke nxjerrë në pah faktin që shumë turistë e vizitorë ndalojnë shpesh për të shijuar specialitetin e Fast Food & Desserts, byrekun e shumë kërkuar, të cilin shefi e  perfeksionon vazhdimisht, duke e pasuruar me lloje të ndryshme përbërësish. Gjithashtu aty do të gjeni një gamë të gjerë me larmishmëri pijesh të ndryshme, nga ato energjike e jo alkolike deri te super alkoliket.  

Një tjetër shërbim i ofruar është dhe delivery, një mënyrë tjetër kjo që mundëson shijimin e gatimeve kudo që ndodheni, me çmime sa më ekonomike.

Një ndalesë për një kafe në Fast Food & Desserts nga vizitorët, shndërrohet zakonisht një një aperitiv apo drekë të këndshme.

Book your vacations

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Bufe
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose