Fast food

Fast Food & Desserts B&B, Borsh

Fast Food & Desserts B&B ndodhet në Borsh vetëm 300 m larg plazhit të mrekullueshëm të Borshit. Fast Food & Desserts B&B i përshtatet shumë mirë nevojave të çdo grupmoshe duke ofruar një sërë shërbimesh të shpejta në fushën e kulinarisë. Aty mund të shijoni specialitete të gatuara
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Supermercato

Supermarket BENI, Borsh

Në Supermarket Beni, me vendodhje më pak se një minutë larg nga plazhi i Borshit, klientët mund të gjejnë cdo artikull që dëshirojnë. Një shumëllojshmëri produktesh, çmimesh të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Kërkesat e secilit klient mund të plotësohen në këtë supermarket.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Arvi Cafe

Arvi Cafe është një kafene moderne dhe e mrekullueshme që ndodhet në qendër të fshatit Lukovë, në rrugën nacionale Sarandë- Himarë. Arvi Cafe ofron ambiente të përshtatshme dhe të bukura për të kaluar kohë me miqtë, familjen apo vetëm të relaksohesh në maksimum. Kafeja është e p
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Ujëvara e Borshit

Borshi është një ndër zonat më të bukura dhe të begata të bregdetit shqiptar. Uji i cili buron nga shpati i malit, ku është ndërtuar edhe Borshi, rrjedh në formën e një ujëvare dhe zbret drejt detit. Ujvara e Borshit ndodhet në lokalin e këndshëm buzë rrugës për në Sarandë. Posht&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Supermercato

Mini Market Lala

Gjithçka çfarë ju duhet tani vetëm me një ndalesë! Tek Market Lala do të gjeni një shumëllojshmëri produktesh, duke filluar nga produkte ushqimore, produkte bio, produkte plazhi, lojra, etj. Të gjitha këto me çmime të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Të gjitha produktet tona janë të freskë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Bar Memi

Ndodhemi në krye të fshatit Borsh, 1.5 km nga plazhi, 1 km nga qëndra e Borshit, 2 km nga kalaja dhe 3 km nga rrethrrotullimi i Qeparos, Bari jone shërben shpesh si staction pushimi për linjat e udhëtarëve të cilët lëvizin në jugun e Shqipërisë. Tek ne do të gjeni jo vetëm një shumëllojshmëri pijesh, por edh
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Luiza

Ndodhemi në fshatin e bukur të Borshit, 50 m nga plazhi , 3 km nga qëndra e Borshit, 4 km nga Kalaja e Borshit dhe 4.5 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Restorant Luiza  është një restaurant me gatime tradicionale, ushqim deti të freskët, ushqim në moment dhe një menu të pasur ku është e sigurt që do të gjeni us
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Calmos Beach Bar

Ndodhemi në Borsh aty ku pushimet tuaja bëhen akoma më të bukura. Ne ju ofrojmë shezllone të rehatshme, dhe gjithçka ju duhet për tu relaksuar dhe për të shijuar pushimet tuaja. Me çfarëdolloj gjëje që preferoni ta mbushni ditën tuaj, qoftë të notoni në det, të shriheni ne djell, ose të luani l
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bar Restorant Panorama

Panorama e Borshit ndodhet 400m nga qendra e Borshit, 2.5km nga plazhi dhe 3.4km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Panorama e Borshit është një nga vendet perfekte për të shijuar kafen tuaj, të kaloni momente fantastike me miqtë dhe familjen tuaj duke shijuar prodhimet e mishit dhe peshkut në hell dhe zgarë.  Përvec ambientit komod dhe stafit m
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Ferrari Beach Bar

Ferrari Beach Bar ju garanton një eksperiencë verore shumë të bukur. Ju ofron ushqim të mrekullueshëm, i gatuar nga shefa kuzhine me eksperiencë të cilat bejnë çdo gatim special, pije të ftohta që i bejnë ditët e nxehta shumë më të lehta, gjithashtu edhe hookah Gjithashtu ju ofrojmë shezllone të m&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Perla Kafe Restorant ,Lukovë

Në hyrje të Lukovës, anës rrugës Himarë-Sarandë me një distancë prej një kilometri nga qendra e saj gjendet Perla, një nga restorantet më në zë të Lukovës. Perla ka një eksperiencë 15 vjeçare në fushën e kulinarisë, dhe aty do të mund të shijoni gatime tradicionale me një
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Itaka, Lukove

Ndodhemi në fshatin e bukur të Lukovës, 5 km nga Shpellat e Lukovës, 500 m nga qëndra e Lukovës dhe 5 km nga plazhi I Bunecit. Brenda Hotel Itakës do të gjeni Restorant Itakën. Është një restaurant me gatime mesdhetare, ushqim deti të freskët dhe një menu të pasur ku është e sigurt që do të gjeni u
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

New Paradise Beach Bar Restaurant

E ndodhur në një nga plazhet më të bukura në Shqipëri, New Paradise ju ofron gjithçka ju duhet për ti bërë pushimet tuaja verore të paharrueshme! Me ushqim të mrekullueshëm, i gatuar nga shefa kuzhine me eksperiencë, pije të ftohta të cilat i bëjnë ditët e nxehta shumë më të freskë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Beach Taverna Nikolas

Beach Taverna Nikolas është një restaurant me kuzhine greke, i ndodhur në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë. Ne ju ofrojmë një larmishmëri gatimesh deti, një atmosferë të paharrueshme, shërbim cilësor dhe profesional. Çdo produkt i joni vjen direkt nga deti Jon, dhe gatuhet në perfeksion
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Luna Magica

Në restorantin tone ne ju sjellim detin në pjatën tuaj. Tek ne do të gjeni një numër të madh gatimesh me fruta deti, shumëllojshmëri peshku të serviur në mënyra të ndryshme. Reputacioni jonë është ndërtuar mbi ushqimin e mrekullueshëm, dhe  shërbimin e shkëlqyer dhe janë po këto vler
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Elisabeta

Restaurant Elisabeta ju ofron një kuzhinë italiane, me një shumëllojshmëri gatimesh . Pizza, pasta, dhe shume gatime te tjera të gatuara me produkte të freskëta, nga shefa kuzhine me shumë vite eksperiencë, të përgatitura me pasion dhe servirura me dashuri.  Qoftë për një darkë romantike, një darkë t&e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Blue Heaven

Blue Heaven Beach Bar ju ofron gjithçka ju duhet për të kaluar një ditë perfektë pranë detit. Beach Bar-i jonë është i përshtatshëm për të gjithë, si për të rritur ashtu edhe për fëmijë, të cilët mund të luajnë në këndin tonë të lojrave. Restouranti jon&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Luna Mare Restaurant

Në restorantin tonë, ne ju sjellim pushuesëve detin në pjatat e tyre. Ju garantojmë cilësi të lartë tek të gjitha gatimeve dhe produkteve tona. Peshku dhe frutat e detit janë ndër specialietet tona. Në menu-në tone sherbejme gjithashtu embëlsira të ndryshme, një shumëllojshmëri ushqimesh dhe pijesh. Stafi j
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Carpe Diem Beach Bar

Ne ndodhemi në Borsh.  Vendi është i dekoruar me një stil bohem dhe ofron një muzikë shumë të këndshme. Bar-Restoranti jonë ka një kulinari shumë të pasur duke filluar nga peshku i freskët, pastat, sallatat e shijshme, picat, mishi  dhe   bari ku keni mundësinë të shijoni kokteilet e verës
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.