Bar

Caffe Konti

Caffe Kont ndodhet në qendër të qytetit të Elbasanit.  Tek ne do të gjeni jo vetëm një shumëllojshmëri pijesh, por edhe snacks. Ju ofrojmë gjithashtu një ambient relaksues në barin tonë.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Madre Perla Quality

Restoranti ynë në Durrës është një destinacion kulinar i specializuar në gatimet e peshkut dhe ofron një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse.Përzgjedhje e shkëlqyer e peshkut të freskët, përgatitur nga kuzhinierë me përvojë.Pica të pjekura në mënyrë tradicionale me furrë dru
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Zins Bar

Zins Bar është një nje nga baret më të frekuentuar në bregun e detit Adriatik. I vendosur në plazhin e Currillave, vizitorët mund të përjetojnë një kombinim të shkëlqyer të relaksimit dhe argëtimit. Në ambientin tonë të bukur dhe miqësorë, ne ofrojmë një gamë të gjerë t
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

R C Coffee & More

R C Coffee & More në Gjirokastër është një pikë mahnitëse për të shijuar kafe dhe momente të qeta. Ambienti i ngrohtë dhe mikpritës i këtij biznesi familjarë ju përshëndet me një atmosferë të butë dhe një aromë mrekulluese të kafesë që ju bën të ndiheni si n&eu
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restoranti Aloni

Restoranti Aloni, një perlë e plazhit të Dhërmiut, ofron një përvojë të veçantë kulinare dhe një ambient të ngrohtë dhe mikpritës. Me një dizajn unik që ndërthur elementet tradicionale dhe moderne, Aloni është vendi ideal për të shijuar një atmosferë të këndshme dhe relaks
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Arvi Cafe

Arvi Cafe është një kafene moderne dhe e mrekullueshme që ndodhet në qendër të fshatit Lukovë, në rrugën nacionale Sarandë- Himarë. Arvi Cafe ofron ambiente të përshtatshme dhe të bukura për të kaluar kohë me miqtë, familjen apo vetëm të relaksohesh në maksimum. Kafeja është e p
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Novus Traditional Food Restaurant

Novus Traditional Food Restaurant është një destinacion i njohur për të shijuar ushqimet tradicionale , i vendosur në rrugën e re Lungomare. Ky vend është perfekt për të provuar specialitete autentike të zonës dhe ushqimet shqiptare në një ambient mikpritës dhe të ngrohtë.Menuja përmban një gam&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restoranti Bujar

Restoranti Bujar ofron një përvojë unike kulinare duke kombinuar kuzhinën mesdhetare dhe tradicionale shqiptare me një prekje moderne. Kuzhina është rishikuar dhe përmirësuar nga një profesionist i përkushtuar, i cili sjell në çdo pjatë energjinë, idetë dhe kreativitetin e fituar nga përvoja të ndryshme nd
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Bar Memi

Ndodhemi në krye të fshatit Borsh, 1.5 km nga plazhi, 1 km nga qëndra e Borshit, 2 km nga kalaja dhe 3 km nga rrethrrotullimi i Qeparos, Bari jone shërben shpesh si staction pushimi për linjat e udhëtarëve të cilët lëvizin në jugun e Shqipërisë. Tek ne do të gjeni jo vetëm një shumëllojshmëri pijesh, por edh
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Xibraku

Restorant Xibraku është një pikë kulminante e kuzhinës tradicionale shqiptare, e vendosur në një ambient të mrekullueshëm në Tiranë. Ky restorant është i njohur për shërbimin e shkëlqyer dhe për pjatat e tij autentike dhe të shijshme.Me një dekor të bukur tradicional, Restorant Xibraku ofron një
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Noah Restaurant

Noah Restaurant ofron një eksperiencë unike të ushqimit mesdhetar në një ambient elegant dhe mikpritës. Ushqimi i shkëlqyer, përgatitur me pasion dhe përdorimi i përbërësve të cilësisë së lartë bëjnë që çdo pjatë të jetë një përvojë e mrekullueshme gastronomike.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bar Restorant Piceri Kuzum Baba

Bar Restorant Piceri Kuzum Baba ofron bukurinë natyrore dhe ushqimin tradicional shqiptar në një ambient të relaksuar dhe modern. Me pamjen e mahnitshme të detit dhe plazhit, vizitorët përshëndeten me një hyrje të bukur dhe një atmosferë të rehatshme brenda. Menuja ofron specialitete autentike dhe shije të mrekullueshme, duke e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bold Bistro

Bold Bistro shfaq një kombinim të shkëlqyer të kuzhinës mesdhetare, italiane dhe specialiteteve të biftekut. Përdorimi i përbërësve të freskët dhe të krijuar në shtëpi, përfshirë salcat e shijshme, hamburgerët autentikë dhe bukën e pjekur,  bën që çdo pjatë të jet&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Magas

Restorant Magas ndodhet vetëm 10 km larg sheshit Skënderbej, në një vend të veçantë ku kuzhina e shkëlqyer dhe mikpritja e ngrohtë janë në qendër të vëmendjes. Stafi ynë punon me përkushtim për të siguruar që secili vizitor të ndjehet si në shtëpinë e tyre. Gjendet në Rrug&e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

New York Grill

New York Grill është një restorant i vendosur mes natyrës,  vetëm 11.5 km nga sheshi Skenderbej. I njohur për kuzhinën e tij të shkëlqyer dhe mikpritjen e ngrohtë, stafi shkon mbi dhe përtej për t'u siguruar që ju të ndiheni të mirëpritur. I ndodhur në zemër të malit të Dajtit, afërsisht
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bulevard 90

Bulevardi ’90 ndodhet nën hijeshinë e palmave dhe bukurisë së detit. Filloi si një restorant i vogël familjar në vitin 1990. Prandaj emri i restorantit është shumë domethënës pasi njihet si nje nga restorantete e para të hapura në Sarandë. Menuja jonë është një përfaqësim i kuzhinës
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Mapo

Mapo është një restorant familjar i cili ndodhet në sheshin kryesor të qytetit të vjetër. Ky vend i ngrohtë dhe mikpritës ofron një përvojë unike kulinare, duke kombinuar modernitetin me traditën në një atmosferë të këndshme dhe relaksuese. Mapo dallohet për përzgjedhjen moderne të pjatave nd&
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Haxhi Restaurant

Haxhi është një restorant i vogël dhe komod, i drejtuar nga familja në zemër të Sarandës. Është një nga restorantet më të mirë në Sarandë, pasi është i hapur gjatë gjithë vitit dhe është i preferuar si nga vendasit ashtu edhe nga turistët. Ushqimi është shumë i fresk&eu
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Taverna Viktoria

Viktoria është një tavernë që ndodhet vetëm 350m larg qendrës së fshatit, Piqeras. Ka nje kuzhine me gatime tradicionale, deti, mesdhetare, dhe greke.  Me pjatat e përgatitura me kujdes dhe me shumë dashuri, kjo tavernë është vendi i duhur për të konsumuar për një drekë apo një darkë të k
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Dajti Ekspres

Dajti Ekspres ofron një eksperiencë të jashtëzakonshme për vizitorët e saj, vetëm 15 minuta larg qendrës së Tiranës. Teleferiku më i gjatë në Ballkan ju çon për 15 minuta në majën e malit të Dajtit, duke ju dhënë mundësinë për të shijuar pamjet mahnitëse të qytetit dh
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.