Comida rápida

Fast Food & Desserts B&B, Borsh

Fast Food & Desserts B&B ndodhet në Borsh vetëm 300 m larg plazhit të mrekullueshëm të Borshit. Fast Food & Desserts B&B i përshtatet shumë mirë nevojave të çdo grupmoshe duke ofruar një sërë shërbimesh të shpejta në fushën e kulinarisë. Aty mund të shijoni specialitete të gatuara
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Pizzería

Pizza Pasta Ogi

Picca Pasta Ogi , vendi i duhur për adhuruesit e pastave. Me dy vendodhje në Tiranë vetëm 10 min larg nga qendra e qytetit, ky restorant ofron një gamë të gjerë gatimesh italiane dhe jo vetëm. Ky restorant ofron ushqim të shijshëm, me cilësi të lartë, shërbim të shpejte dhe miqësor, si dhe nje atmosferë komod
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Panadería

Sem's Bakery

Sem's Bakery është një qendër gastronomike e hapur 24/7, ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve ushqimore të freskëta dhe të shijshme, nga buka aromatike deri te ëmbëlsirat e kënaqshme. Cilësia e lartë e produkteve tona është e përkujdesur, duke përdorur përbërës të fr
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Granja agrícola

OKO Farm

Restoranti tradicional i OKO Farm është një destinacion i preferuar për gurmetë dhe të apasionuarit e ushqimit, vetëm 300 metra larg daljes së autostradës në Mullet, Tirane. Ambienti i restorantit është i mrekullueshëm, i rrethuar nga pamje natyrore dhe një atmosferë e qetë. Vizitorët shijojnë kuzhinën t
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Supermercado

Supermarketi HALO

Supermarketi HALO është një qendër blerjesh e organizuar në dy kate për të plotësuar të gjitha nevojat e klientëve. Në katin e parë, ofrohet një gamë e gjerë e produkteve ushqimore, nga fruta dhe perime të freskëta deri te artikuj pastrimi dhe kozmetikë. Seksioni i ushqimit ofron një zgjedhje të p
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Bar

Giardino Caffé

Giardino Caffé njihet për atmosferën e saj të këndshme dhe shërbimin profesional, e vendosur në një ambient të qetë dhe të gjelbër.Ofron lloje të kafesë cilësore, duke përfshirë espresso, cappuccino, latte, dhe kafe të ftohta. Gjithashtu në dispozicion janë çajrat, pijet freskuese, verë
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Restaurantes

Natyra Restaurant

Natyra Restaurant ndodhet në Sarandë, në Rrugën Kalaja e Lekursit. Ky restorant ofron një përvojë të veçantë kulinarie në një vendndodhje të mrekullueshme me pamje të jashtëzakonshme. Vendosur pranë Kalasë së Lekursit, është një destinacion ideal për të shijuar ushqime tradicional
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Bar

Jericho Cocktail Bar

Jericho Cocktail Bar ndodhet ne shëtitoren buzë detit te kaltër të Sarandës. Jo vetëm që shërbejnë ndër koktejet më të mira në qytet, por edhe bari ka nje atmosferë fantastike. Në përgjithësi, është një vend i mrekullueshëm për pije në pasdite ose për të filluar natën.
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Supermercado

Supermarket BENI, Borsh

Në Supermarket Beni, me vendodhje më pak se një minutë larg nga plazhi i Borshit, klientët mund të gjejnë cdo artikull që dëshirojnë. Një shumëllojshmëri produktesh, çmimesh të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Kërkesat e secilit klient mund të plotësohen në këtë supermarket.
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Restaurantes

Restorant Kalaja e Lëkursit

Restorant Kalaja e Lëkursit ndodhet në qytetin e Sarandës dhe ofron një vend të mrekullueshëm për të parë perëndimin e diellit.Kalaja Lekursi, që ruante fshatin e vjetër Lëkurës, është ndërtuar në formë katrore dhe ka dy kulla të rrumbullakëta në qoshet veriperëndimore dhe juglindore.
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Granja agrícola

Agroturizëm Ndryshe

Agroturizëm Ndryshe është një restorant i qetë dhe i bukur, vetëm 6.6 kilometra larg Tiranes. Ky vend nuk është thjesht një restorant, por një iniciativë për të ndihmuar komunitetin në mënyra të ndryshme. Çdo fundjavë, Agroturizëm Ndryshe shpërndan 2000 vakte ushqimore për ata që kan&eu
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Bar

Juice Bar

Juice Bar ndodhet në shëtitoren e bukur të Sarandës. Ky bar i vogël shërben lëngje të fresketa frutash, smoothie, kokteile dhe krepat më të mirë në Sarandë.  Mos guxoni të largoheni nga Saranda pa i provuar të paktën një herë!
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Supermercado

Mini Market Lala

Gjithçka çfarë ju duhet tani vetëm me një ndalesë! Tek Market Lala do të gjeni një shumëllojshmëri produktesh, duke filluar nga produkte ushqimore, produkte bio, produkte plazhi, lojra, etj. Të gjitha këto me çmime të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Të gjitha produktet tona janë të freskë
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Restaurantes

Paradise Laguna Vain Restaurant

The experience of dining at a restaurant that serves traditional food, with a focus on fresh fish, provides a unique and authentic culinary experience. Traditional dishes are not only delicious but also hold cultural significance, representing the history, heritage, and values of a particular region. By offering a menu centered around fresh fish, the restaurant ensures the highest quality ingredie
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Granja agrícola

Kantina e Veres Librazhd

Kantina e Verës Librazhd, themeluar në vitin 1960, ka luajtur një rol të rëndësishëm në industrinë e verës në Shqipëri. Me një kapacitet përpunimi prej 1000 tonësh rrush në sezon, ajo përdorte teknologjinë e importuar nga ish-Bashkimi Sovjetik. Rrushi sigurohej kryesisht nga Librazhdi dhe pjesërisht n
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Bar

Bar Cafe Kotoni

E vendosur në Pazarin e Gjirokastrës, Bar Cafe Kotoni ofron një shumëllojshmëri pijesh dhe një ambient të këndshëm për të kaluar një pasdite të bukur. Bari shërben shpesh si staction pushimi për turistat të cilët vizitojnë qytetin e bukur të Gjirokastres.
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Restaurantes

Restaurant Kapiteni

Restaurant Kapiteni është një vend i mrekullueshëm pranë plazhit të Jal, i njohur për ofrimin e ushqimeve të detit të shijshme dhe një mjedis miqësor. Në Kapiteni, njerëzit trajtohen si miq dhe ofrohet një atmosferë që e bën çdo vizitor të ndihet si në shtëpinë e tyre të dytë.
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Restaurantes

Restorant Joni

Restorant Joni në Vlorë është një destinacion i domosdoshëm për adhuruesit e vërtetë të specialiteteve të detit. Duke përdorur vetëm peshk të freskët, restoranti synon t'u ofrojë klientëve shijen dhe kënaqësinë autentike të kuzhinës së detit. Çdo pjatë është e
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Bar

Island Bar

E vendosur në bregdetin e Durrësit Island Bar ofron një shumëllojshmëri pijesh dhe një ambient të këndshëm për të kaluar një pasdite të bukur. Bari shërben shpesh si staction pushimi për turistat të cilët vizitojnë qytetin e bukur të Durrësit.  
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Restaurantes

Guma Bar Restaurant

Guma Bar Restaurant në zemër të Sarandës është një destinacion i shkëlqyeshëm për të shijuar një kohë të qetë dhe një kuzhinë të shkëlqyer. Kuzhina italiane dhe mesdhetare ofrojnë një gamë të gjerë pjatash të shijshme, të përgatitura me produkte të freskë
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.