Fast Food

Fast Food & Desserts B&B, Borsh

Fast Food & Desserts B&B ndodhet në Borsh vetëm 300 m larg plazhit të mrekullueshëm të Borshit. Fast Food & Desserts B&B i përshtatet shumë mirë nevojave të çdo grupmoshe duke ofruar një sërë shërbimesh të shpejta në fushën e kulinarisë. Aty mund të shijoni specialitete të gatuara
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Agro-Ferme

Kantina e Veres Librazhd

Kantina e Verës Librazhd është themeluar në vitin 1960.Kapaciteti i përpunimit të rrushit ishte 1000 ton rrush në sezon.Teknologjia e përdorur në atë kohë është huazuar nga ish B.S (Rusia). Rrushi si lëndë e parë për prodhimi sigurohej nga rrethi i Librazhdit dhe pjesërisht nga rrethi i Elbasanit. Para vite
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

R C Coffee & More

R C Coffee & More me vendodhje në një nga qytetit më të bukura të Shqipërisë, Gjirokastër. Eshtë një biznes familjarë ku ju mund të shijoni një shumëllojshmëri pijesh, duke fillluar nga kafja dhe deri te pijet e freskëta. R C Coffee & More me një ambient të ngrohtë dhe komod ka në menut e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restaurants

Restorant Mali I Bardhë

Restorant Mali I Bardhë ndodhet përgjat rrugës së Llixhave në Përmet. Në restorant mund të gjeni një menu të larmishme të gatimeve tradicionale të zonës dhe jo vetëm. Produktet janë 100% bio dhe të zonës. Nuk lihet pa përmendur se restoranti ofron pamje të mrekullueshme të natyrës dhe mund t
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Supermarché

Supermarketi HALO

Supermarketi HALO është i shpërndarë në dy kate. Përveç seksionit të ushqimit, ata kanë gjithashtu një seksion të zgjeruar jo ushqimor i cili përfshin enë gatimi dhe artikuj të tjerë shtëpiake, pajisje të vogla, çarçafë krevati, copa dhe peshqirë. Dyqani ndodhet në Rrugën Idri
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Supermarché

Supermarket BENI, Borsh

Në Supermarket Beni, me vendodhje më pak se një minutë larg nga plazhi i Borshit, klientët mund të gjejnë cdo artikull që dëshirojnë. Një shumëllojshmëri produktesh, çmimesh të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Kërkesat e secilit klient mund të plotësohen në këtë supermarket.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Arvi Cafe

Arvi Cafe është një kafene moderne dhe e mrekullueshme që ndodhet në qendër të fshatit Lukovë, në rrugën nacionale Sarandë- Himarë. Arvi Cafe ofron ambiente të përshtatshme dhe të bukura për të kaluar kohë me miqtë, familjen apo vetëm të relaksohesh në maksimum. Kafeja është e p
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restaurants

Sajmola Restorant

Sajmola është një restorant  në bregun e lumit Vjosë. Rruga është e mrekullueshme duke ofruar pejsazhe të natyës dhe lumit Vjosë, ushqimi është I freskët duke filluar nga mishi, perimet, bulmeti etj. Në restorant ofrohet parkim falas dhe në ambientet e jashtme gjendet një cezmë ku mund të mbushni uj&eu
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Supermarché

Mini Market Lala

Gjithçka çfarë ju duhet tani vetëm me një ndalesë! Tek Market Lala do të gjeni një shumëllojshmëri produktesh, duke filluar nga produkte ushqimore, produkte bio, produkte plazhi, lojra, etj. Të gjitha këto me çmime të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Të gjitha produktet tona janë të freskë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Bar Memi

Ndodhemi në krye të fshatit Borsh, 1.5 km nga plazhi, 1 km nga qëndra e Borshit, 2 km nga kalaja dhe 3 km nga rrethrrotullimi i Qeparos, Bari jone shërben shpesh si staction pushimi për linjat e udhëtarëve të cilët lëvizin në jugun e Shqipërisë. Tek ne do të gjeni jo vetëm një shumëllojshmëri pijesh, por edh
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restaurants

Taverna Kuka

Nëse kërkoni një oaz gjelbërimi e qetësie në zonën e pazarit e gjeni tek “Taverna Kuka”. Prej 10 vitesh, bar-restoranti është kthyer në një nga pikat më të frekuentuara të vizitorëve vendas e të huaj. Gjelbërimi dhe lulet shumëngjyrëshe tërheqin vëmendjen kur ngjit kalldrëmin
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Calmos Beach Bar

Ndodhemi në Borsh aty ku pushimet tuaja bëhen akoma më të bukura. Ne ju ofrojmë shezllone të rehatshme, dhe gjithçka ju duhet për tu relaksuar dhe për të shijuar pushimet tuaja. Me çfarëdolloj gjëje që preferoni ta mbushni ditën tuaj, qoftë të notoni në det, të shriheni ne djell, ose të luani l
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restaurants

Bar Restorant Onufri

Bar Restorant Onufri ndodhet në hyren e Kalas së Beratit me një pamje mbresëlënës midis kallderëmeve të Kalasë. Në Restorantin tonë ju mund të shijoni ushqime të ndryshme tradicionale të zonës. Me një shërbim të shpejt dhe professional ne ju ofrojmë  një ditë të këndshme. Bar
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Bar

Ferrari Beach Bar

Ferrari Beach Bar ju garanton një eksperiencë verore shumë të bukur. Ju ofron ushqim të mrekullueshëm, i gatuar nga shefa kuzhine me eksperiencë të cilat bejnë çdo gatim special, pije të ftohta që i bejnë ditët e nxehta shumë më të lehta, gjithashtu edhe hookah Gjithashtu ju ofrojmë shezllone të m&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restaurants

Bar Restorant Ajka

Bar Restorant Ajka ndodhet në lagjen më të bukur të Beratit në Lagjen Gorica. Ju mund të vizitoni Restorantin për të shijuar ushqimet traicionale të vendit dhe të shijoni një shumellojshmëri mishrash. Me një shërbim të shpejt dhe profesional ne ju ofrojmë nje mbremje te kendshme. Bar Restorant Ajka ka një pamje
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restaurants

Ujëvara e Borshit

Borshi është një ndër zonat më të bukura dhe të begata të bregdetit shqiptar. Uji i cili buron nga shpati i malit, ku është ndërtuar edhe Borshi, rrjedh në formën e një ujëvare dhe zbret drejt detit. Ujvara e Borshit ndodhet në lokalin e këndshëm buzë rrugës për në Sarandë. Posht&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restaurants

Restorant Luiza

Ndodhemi në fshatin e bukur të Borshit, 50 m nga plazhi , 3 km nga qëndra e Borshit, 4 km nga Kalaja e Borshit dhe 4.5 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Restorant Luiza  është një restaurant me gatime tradicionale, ushqim deti të freskët, ushqim në moment dhe një menu të pasur ku është e sigurt që do të gjeni us
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restaurants

Bar Restorant Panorama

Panorama e Borshit ndodhet 400m nga qendra e Borshit, 2.5km nga plazhi dhe 3.4km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Panorama e Borshit është një nga vendet perfekte për të shijuar kafen tuaj, të kaloni momente fantastike me miqtë dhe familjen tuaj duke shijuar prodhimet e mishit dhe peshkut në hell dhe zgarë.  Përvec ambientit komod dhe stafit m
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restaurants

Perla Kafe Restorant ,Lukovë

Në hyrje të Lukovës, anës rrugës Himarë-Sarandë me një distancë prej një kilometri nga qendra e saj gjendet Perla, një nga restorantet më në zë të Lukovës. Perla ka një eksperiencë 15 vjeçare në fushën e kulinarisë, dhe aty do të mund të shijoni gatime tradicionale me një
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restaurants

Restorant Itaka, Lukove

Ndodhemi në fshatin e bukur të Lukovës, 5 km nga Shpellat e Lukovës, 500 m nga qëndra e Lukovës dhe 5 km nga plazhi I Bunecit. Brenda Hotel Itakës do të gjeni Restorant Itakën. Është një restaurant me gatime mesdhetare, ushqim deti të freskët dhe një menu të pasur ku është e sigurt që do të gjeni u
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.