Restorante

Restorant Kalaja e Lëkursit

Vlerësime 0

Restorant Kalaja e Lëkursit ndodhet në qytetin e Sarandës dhe ofron një vend të mrekullueshëm për të parë perëndimin e diellit.
Kalaja Lekursi, që ruante fshatin e vjetër Lëkurës, është ndërtuar në formë katrore dhe ka dy kulla të rrumbullakëta në qoshet veriperëndimore dhe juglindore. Kalaja ofron një pamje mahnitëse të qytetit dhe detit. 
Për të arritur në kala, vizitorët duhet të largohen nga rruga kryesore në Qafë Gjashtë dhe të ngjiten në kodrën e qytetit nga ana tjetër e qytetit.
Restoranti në kala është vendi ideal për një darkë të veçantë dhe për të shijuar pamjet e mrekullueshme të Sarandës dhe detit Jon.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Lëkursi, Sarandë 9701, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Seating
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

9.00am - 22.00pm

Fundjavë E Shtunë & E Diel

11.00 - 23.00 Sunday : Close

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose