Restorante

Natyra Restaurant

Natyra Restaurant ndodhet në Sarandë, në Rrugën Kalaja e Lekursit. Ky restorant ofron një përvojë të veçantë kulinarie në një vendndodhje të mrekullueshme me pamje të jashtëzakonshme. Vendosur pranë Kalasë së Lekursit, është një destinacion ideal për të shijuar ushqime tradicional
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Kalaja e Lëkursit

Restorant Kalaja e Lëkursit ndodhet në qytetin e Sarandës dhe ofron një vend të mrekullueshëm për të parë perëndimin e diellit.Kalaja Lekursi, që ruante fshatin e vjetër Lëkurës, është ndërtuar në formë katrore dhe ka dy kulla të rrumbullakëta në qoshet veriperëndimore dhe juglindore.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Paradise Laguna Vain Restaurant

The experience of dining at a restaurant that serves traditional food, with a focus on fresh fish, provides a unique and authentic culinary experience. Traditional dishes are not only delicious but also hold cultural significance, representing the history, heritage, and values of a particular region. By offering a menu centered around fresh fish, the restaurant ensures the highest quality ingredie
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restaurant Kapiteni

Restaurant Kapiteni është një vend i mrekullueshëm pranë plazhit të Jal, i njohur për ofrimin e ushqimeve të detit të shijshme dhe një mjedis miqësor. Në Kapiteni, njerëzit trajtohen si miq dhe ofrohet një atmosferë që e bën çdo vizitor të ndihet si në shtëpinë e tyre të dytë.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Joni

Restorant Joni në Vlorë është një destinacion i domosdoshëm për adhuruesit e vërtetë të specialiteteve të detit. Duke përdorur vetëm peshk të freskët, restoranti synon t'u ofrojë klientëve shijen dhe kënaqësinë autentike të kuzhinës së detit. Çdo pjatë është e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Guma Bar Restaurant

Guma Bar Restaurant në zemër të Sarandës është një destinacion i shkëlqyeshëm për të shijuar një kohë të qetë dhe një kuzhinë të shkëlqyer. Kuzhina italiane dhe mesdhetare ofrojnë një gamë të gjerë pjatash të shijshme, të përgatitura me produkte të freskë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Madre Perla Quality

Restoranti ynë në Durrës është një destinacion kulinar i specializuar në gatimet e peshkut dhe ofron një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse.Përzgjedhje e shkëlqyer e peshkut të freskët, përgatitur nga kuzhinierë me përvojë.Pica të pjekura në mënyrë tradicionale me furrë dru
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restoranti Aloni

Restoranti Aloni, një perlë e plazhit të Dhërmiut, ofron një përvojë të veçantë kulinare dhe një ambient të ngrohtë dhe mikpritës. Me një dizajn unik që ndërthur elementet tradicionale dhe moderne, Aloni është vendi ideal për të shijuar një atmosferë të këndshme dhe relaks
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Novus Traditional Food Restaurant

Novus Traditional Food Restaurant është një destinacion i njohur për të shijuar ushqimet tradicionale , i vendosur në rrugën e re Lungomare. Ky vend është perfekt për të provuar specialitete autentike të zonës dhe ushqimet shqiptare në një ambient mikpritës dhe të ngrohtë.Menuja përmban një gam&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restoranti Bujar

Restoranti Bujar ofron një përvojë unike kulinare duke kombinuar kuzhinën mesdhetare dhe tradicionale shqiptare me një prekje moderne. Kuzhina është rishikuar dhe përmirësuar nga një profesionist i përkushtuar, i cili sjell në çdo pjatë energjinë, idetë dhe kreativitetin e fituar nga përvoja të ndryshme nd
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Xibraku

Restorant Xibraku është një pikë kulminante e kuzhinës tradicionale shqiptare, e vendosur në një ambient të mrekullueshëm në Tiranë. Ky restorant është i njohur për shërbimin e shkëlqyer dhe për pjatat e tij autentike dhe të shijshme.Me një dekor të bukur tradicional, Restorant Xibraku ofron një
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Noah Restaurant

Noah Restaurant ofron një eksperiencë unike të ushqimit mesdhetar në një ambient elegant dhe mikpritës. Ushqimi i shkëlqyer, përgatitur me pasion dhe përdorimi i përbërësve të cilësisë së lartë bëjnë që çdo pjatë të jetë një përvojë e mrekullueshme gastronomike.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bar Restorant Piceri Kuzum Baba

Bar Restorant Piceri Kuzum Baba ofron bukurinë natyrore dhe ushqimin tradicional shqiptar në një ambient të relaksuar dhe modern. Me pamjen e mahnitshme të detit dhe plazhit, vizitorët përshëndeten me një hyrje të bukur dhe një atmosferë të rehatshme brenda. Menuja ofron specialitete autentike dhe shije të mrekullueshme, duke e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bold Bistro

Bold Bistro shfaq një kombinim të shkëlqyer të kuzhinës mesdhetare, italiane dhe specialiteteve të biftekut. Përdorimi i përbërësve të freskët dhe të krijuar në shtëpi, përfshirë salcat e shijshme, hamburgerët autentikë dhe bukën e pjekur,  bën që çdo pjatë të jet&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Magas

Restorant Magas ndodhet vetëm 10 km larg sheshit Skënderbej, në një vend të veçantë ku kuzhina e shkëlqyer dhe mikpritja e ngrohtë janë në qendër të vëmendjes. Stafi ynë punon me përkushtim për të siguruar që secili vizitor të ndjehet si në shtëpinë e tyre. Gjendet në Rrug&e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

New York Grill

New York Grill është një restorant i vendosur mes natyrës,  vetëm 11.5 km nga sheshi Skenderbej. I njohur për kuzhinën e tij të shkëlqyer dhe mikpritjen e ngrohtë, stafi shkon mbi dhe përtej për t'u siguruar që ju të ndiheni të mirëpritur. I ndodhur në zemër të malit të Dajtit, afërsisht
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bulevard 90

Bulevardi ’90 ndodhet nën hijeshinë e palmave dhe bukurisë së detit. Filloi si një restorant i vogël familjar në vitin 1990. Prandaj emri i restorantit është shumë domethënës pasi njihet si nje nga restorantete e para të hapura në Sarandë. Menuja jonë është një përfaqësim i kuzhinës
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Mapo

Mapo është një restorant familjar i cili ndodhet në sheshin kryesor të qytetit të vjetër. Ky vend i ngrohtë dhe mikpritës ofron një përvojë unike kulinare, duke kombinuar modernitetin me traditën në një atmosferë të këndshme dhe relaksuese. Mapo dallohet për përzgjedhjen moderne të pjatave nd&
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Haxhi Restaurant

Haxhi është një restorant i vogël dhe komod, i drejtuar nga familja në zemër të Sarandës. Është një nga restorantet më të mirë në Sarandë, pasi është i hapur gjatë gjithë vitit dhe është i preferuar si nga vendasit ashtu edhe nga turistët. Ushqimi është shumë i fresk&eu
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Taverna Viktoria

Viktoria është një tavernë që ndodhet vetëm 350m larg qendrës së fshatit, Piqeras. Ka nje kuzhine me gatime tradicionale, deti, mesdhetare, dhe greke.  Me pjatat e përgatitura me kujdes dhe me shumë dashuri, kjo tavernë është vendi i duhur për të konsumuar për një drekë apo një darkë të k
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.