Bar

Jericho Cocktail Bar

Jericho Cocktail Bar ndodhet ne shëtitoren buzë detit te kaltër të Sarandës. Jo vetëm që shërbejnë ndër koktejet më të mira në qytet, por edhe bari ka nje atmosferë fantastike. Në përgjithësi, është një vend i mrekullueshëm për pije në pasdite ose për të filluar natën.
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Fastfood

Fast Food & Desserts B&B, Borsh

Fast Food & Desserts B&B ndodhet në Borsh vetëm 300 m larg plazhit të mrekullueshëm të Borshit. Fast Food & Desserts B&B i përshtatet shumë mirë nevojave të çdo grupmoshe duke ofruar një sërë shërbimesh të shpejta në fushën e kulinarisë. Aty mund të shijoni specialitete të gatuara
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Pizzeria

Pizza Pasta Ogi

Picca Pasta Ogi , vendi i duhur për adhuruesit e pastave. Me dy vendodhje në Tiranë vetëm 10 min larg nga qendra e qytetit, ky restorant ofron një gamë të gjerë gatimesh italiane dhe jo vetëm. Ky restorant ofron ushqim të shijshëm, me cilësi të lartë, shërbim të shpejte dhe miqësor, si dhe nje atmosferë komod
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Bäckerei

Sem's Bakery

Sem's Bakery është një qendër gastronomike e hapur 24/7, ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve ushqimore të freskëta dhe të shijshme, nga buka aromatike deri te ëmbëlsirat e kënaqshme. Cilësia e lartë e produkteve tona është e përkujdesur, duke përdorur përbërës të fr
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Agro-Bauernhof

OKO Farm

Restoranti tradicional i OKO Farm është një destinacion i preferuar për gurmetë dhe të apasionuarit e ushqimit, vetëm 300 metra larg daljes së autostradës në Mullet, Tirane. Ambienti i restorantit është i mrekullueshëm, i rrethuar nga pamje natyrore dhe një atmosferë e qetë. Vizitorët shijojnë kuzhinën t
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Gaststätten

Novus Traditional Food Restaurant

Novus Traditional Food Restaurant është një destinacion i njohur për të shijuar ushqimet tradicionale , i vendosur në rrugën e re Lungomare. Ky vend është perfekt për të provuar specialitete autentike të zonës dhe ushqimet shqiptare në një ambient mikpritës dhe të ngrohtë.Menuja përmban një gam&eum
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Supermarkte

Supermarketi HALO

Supermarketi HALO është një qendër blerjesh e organizuar në dy kate për të plotësuar të gjitha nevojat e klientëve. Në katin e parë, ofrohet një gamë e gjerë e produkteve ushqimore, nga fruta dhe perime të freskëta deri te artikuj pastrimi dhe kozmetikë. Seksioni i ushqimit ofron një zgjedhje të p
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Bar

Juice Bar

Juice Bar ndodhet në shëtitoren e bukur të Sarandës. Ky bar i vogël shërben lëngje të fresketa frutash, smoothie, kokteile dhe krepat më të mirë në Sarandë.  Mos guxoni të largoheni nga Saranda pa i provuar të paktën një herë!
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Supermarkte

Supermarket BENI, Borsh

Në Supermarket Beni, me vendodhje më pak se një minutë larg nga plazhi i Borshit, klientët mund të gjejnë cdo artikull që dëshirojnë. Një shumëllojshmëri produktesh, çmimesh të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Kërkesat e secilit klient mund të plotësohen në këtë supermarket.
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Gaststätten

Restoranti Bujar

Restoranti Bujar ofron një përvojë unike kulinare duke kombinuar kuzhinën mesdhetare dhe tradicionale shqiptare me një prekje moderne. Kuzhina është rishikuar dhe përmirësuar nga një profesionist i përkushtuar, i cili sjell në çdo pjatë energjinë, idetë dhe kreativitetin e fituar nga përvoja të ndryshme nd
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Agro-Bauernhof

Agroturizëm Ndryshe

Agroturizëm Ndryshe është një restorant i qetë dhe i bukur, vetëm 6.6 kilometra larg Tiranes. Ky vend nuk është thjesht një restorant, por një iniciativë për të ndihmuar komunitetin në mënyra të ndryshme. Çdo fundjavë, Agroturizëm Ndryshe shpërndan 2000 vakte ushqimore për ata që kan&eu
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Bar

Bar Cafe Kotoni

E vendosur në Pazarin e Gjirokastrës, Bar Cafe Kotoni ofron një shumëllojshmëri pijesh dhe një ambient të këndshëm për të kaluar një pasdite të bukur. Bari shërben shpesh si staction pushimi për turistat të cilët vizitojnë qytetin e bukur të Gjirokastres.
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Supermarkte

Mini Market Lala

Gjithçka çfarë ju duhet tani vetëm me një ndalesë! Tek Market Lala do të gjeni një shumëllojshmëri produktesh, duke filluar nga produkte ushqimore, produkte bio, produkte plazhi, lojra, etj. Të gjitha këto me çmime të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Të gjitha produktet tona janë të freskë
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Gaststätten

Restorant Xibraku

Restorant Xibraku është një pikë kulminante e kuzhinës tradicionale shqiptare, e vendosur në një ambient të mrekullueshëm në Tiranë. Ky restorant është i njohur për shërbimin e shkëlqyer dhe për pjatat e tij autentike dhe të shijshme.Me një dekor të bukur tradicional, Restorant Xibraku ofron një
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Agro-Bauernhof

Kantina e Veres Librazhd

Kantina e Verës Librazhd, themeluar në vitin 1960, ka luajtur një rol të rëndësishëm në industrinë e verës në Shqipëri. Me një kapacitet përpunimi prej 1000 tonësh rrush në sezon, ajo përdorte teknologjinë e importuar nga ish-Bashkimi Sovjetik. Rrushi sigurohej kryesisht nga Librazhdi dhe pjesërisht n
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Gaststätten

Noah Restaurant

Noah Restaurant ofron një eksperiencë unike të ushqimit mesdhetar në një ambient elegant dhe mikpritës. Ushqimi i shkëlqyer, përgatitur me pasion dhe përdorimi i përbërësve të cilësisë së lartë bëjnë që çdo pjatë të jetë një përvojë e mrekullueshme gastronomike.
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Bar

Island Bar

E vendosur në bregdetin e Durrësit Island Bar ofron një shumëllojshmëri pijesh dhe një ambient të këndshëm për të kaluar një pasdite të bukur. Bari shërben shpesh si staction pushimi për turistat të cilët vizitojnë qytetin e bukur të Durrësit.  
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Gaststätten

Bar Restorant Piceri Kuzum Baba

Bar Restorant Piceri Kuzum Baba ofron bukurinë natyrore dhe ushqimin tradicional shqiptar në një ambient të relaksuar dhe modern. Me pamjen e mahnitshme të detit dhe plazhit, vizitorët përshëndeten me një hyrje të bukur dhe një atmosferë të rehatshme brenda. Menuja ofron specialitete autentike dhe shije të mrekullueshme, duke e
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Bar

Caffe Konti

Caffe Kont ndodhet në qendër të qytetit të Elbasanit.  Tek ne do të gjeni jo vetëm një shumëllojshmëri pijesh, por edhe snacks. Ju ofrojmë gjithashtu një ambient relaksues në barin tonë.
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.

Gaststätten

Bold Bistro

Bold Bistro shfaq një kombinim të shkëlqyer të kuzhinës mesdhetare, italiane dhe specialiteteve të biftekut. Përdorimi i përbërësve të freskët dhe të krijuar në shtëpi, përfshirë salcat e shijshme, hamburgerët autentikë dhe bukën e pjekur,  bën që çdo pjatë të jet&eum
Nimm Kontakt auf und trete mit dem Unternehmen in Verbindung.