Restorante

Restaurant Kapiteni

Vlerësime 0

Restaurant Kapiteni është një vend i mrekullueshëm pranë plazhit të Jal, i njohur për ofrimin e ushqimeve të detit të shijshme dhe një mjedis miqësor. Në Kapiteni, njerëzit trajtohen si miq dhe ofrohet një atmosferë që e bën çdo vizitor të ndihet si në shtëpinë e tyre të dytë. Ideale për adhuruesit e ushqimeve të detit, Kapiteni është udhërrëfyesi juaj për kënaqësitë e shijes.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Jal, Bregdet Jale, Jal 9425, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Seating
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose