Restorante

Restorant Ujvara Shengjergj

Restorant Ujvara shfaq një gamë të gjerë të gatimeve tradicionale shqiptare dhe të zonës së Shëngjergjit. Kuzhina ofron pjata bio dhe të freskëta, të përgatitura  nga kuzhinieri ynë me përvojë. Ambienti ynë fantastik është i rrethuar nga gjelbërimi i bukur dhe ajri i pastër, duke krijuar
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Lugina e Surrelit

"Lugina e Surelit" është një restorant i veçantë i vendosur në periferi të Tiranës, vetëm 9.3 km larg qendrës së qytetit. Me një shërbim të shkëlqyer dhe gatimet e përgatitura me kujdes, ky destinacion gastronomik ofron një përvojë të jashtëzakonshme. Në "Lugina e Surelit", do të p
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Gurra e Perrisë

"Gurra e Perrise" është një restorant i vendosur mes natyrës,  vetëm 20 km nga sheshi Skenderbej. I njohur për kuzhinën e tij të shkëlqyer dhe mikpritjen e ngrohtë, stafi ynë shkon mbi dhe përtej për t'u siguruar që ju të ndiheni të mirëpritur. I ndodhur në zemër të malit të Dajtit, af&eu
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Kapelet

Kapelet është një restorant në Tiranë, i cili mund të përshkruhet si një kombinim i shkëlqyer midis tradicionales dhe modernes. Gjendet pranë malit të Dajtit dhe ofron një pamje të mrekullueshme të qytetit nga lart. Emri i restorantit Kapelet vjen nga dizajn i tij brendsheme, ku ne tavanin e tij jane vendosur 1500 kapele. Sh&eu
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Ciao Borshi Restaurant

Mirësevini në restorantin tonë me kuzhinë mesdhetare dhe tradicionale. Ndodhet në fshatin Borsh vetëm 10 m larg plazhit. Kur të kaloni pranë nesh do të ndjeni aromën e shijshme të bukës së sapopjekur, vajit të ullirit dhe luleve që do ju transportojnë në brigjet e detit Mesdhe.
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Blanc Bistro

Blanc Bistro është vendi më i ri në zemër të Tiranës i krijuar për të plotësuar të gjitha nevojat dhe dëshirat tuaja , duke ju ofruar qetësinë dhe komoditetin e munguar . Bashkohuni me ne për të pirë diçka të ngrohtë , për të ngrënë një mëngjes të plot&
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Gate 03

E vendosur në bregdetin e Durrësit, Gate03 ofron një përvojë të shkëlqyer ngrënieje, veçanërisht për adhuruesit e sushit. Ju garantojmë cilësi të lartë tek të gjitha gatimeve dhe produkteve tona. Sushit dhe frutat e detit janë ndër specialietet tona. Në menu-në tone sherbejme gjithashtu emb&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Meduza Irish Pub

Meduza Irish Pub me një përvojë shumë vjeçare dhe me një kulinari të pasur dhe të mrekullueshme, ofron një atmosferë të ngrohtë dhe elegante që fton vizitorët të shijojnë një kohë të kënshme. Meduza Irish Pub sjell një pjesë të vërtetë të kulturës irlandeze n&eu
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Shtepia Jonë Restorant & Piceri

Shtepia Jonë Restorant & Piceri me një përvojë shumë vjeçare dhe me një kulinari të pasur dhe të mrekullueshme, ofron një atmosferë të ngrohtë dhe elegante që fton vizitorët të shijojnë një kohë të kënshme. Ky restorant i njohur ka bërë emër në botën e gastronomi
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Lezet Sweets Coffee & Food

Lezet Sweets Coffee & Food,me vendodhje në zemrën e Kalas së Tiranës ofron nje larmishmëri shijesh të pa krahasueshme. Aty ku pasioni për kuzhinën, gërshetohet me dashurinë për gatimet tradicionalet të Turqisë. Kjo e bënë dhe kuzhinën më të vlersuar nga turistët e huaj. Aty do të gjeni gatim
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant La Gioia

"La Gioia" ,me vendodhje në zemër të qytetit ofron nje larmishmeri shijesh. Aty ku pasioni për kuzhinën, gërshetohet me dashurinë për peshkun dhe detin. Aty do të gjeni gatime të freskëta dhe shijesh të ndryshme, duke përfshirë opsione për dieta të veçanta si vegjetariane, vegane, dhe pa gluten. Ju ftojmë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Alqi Ruci Restorant

Alqi Ruci Restorant me një përvojë shumë vjeçare dhe me një kulinari të pasur dhe të mrekullueshme, ofron një atmosferë të ngrohtë dhe elegante që fton vizitorët të shijojnë një kohë të kënshme. Ky restorant i njohur ka bërë emër në botën e gastronomisë për sh
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Trattoria

Restoranti jonë është themeluar në 4 Janar 2023. Kombinimi më i mirë i kuzhinës italiane dhe shqipëtare . Në restorantin tonë shërbejmë çdo lloj vakti, Mëngjes,Drekë,Darkë. Çdo ushqim është i gatuar me shumë kujdes nga shefat tanë. Në restorantin tonë kemi gërshetuar mjaft
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Mali I Bardhë

Restorant "Mali i Bardhë" është një destinacion i mahnitshëm gastronomik që gjendet përgjatë rrugës së Llixhave në Përmet. Ky lokal shquhet për të ofruar një eksperiencë autentike të kuzhinës tradicionale të zonës dhe më gjerë, duke sjellë në tryezën tuaj një menu t&e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Sajmola Restorant

Restoranti Sajmola është një destinacion i preferuar për dashamirët e ushqimit të freskët dhe autentik. Vendndodhja e tij në bregun e lumit të mrekullueshëm të Vjosës ofron pamje të mahnitshme të natyrës, duke bërë që çdo vizitë të jetë një përvojë e jashtëzakonshme
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Taverna Kuka

Taverna Kuka është një restorant i veçantë ku kuzhina tradicionale ballkanike takohet me influencat evropiane për të krijuar një gamë të gjerë ushqimesh të shijshme. Në këtë ambient mikpritës do të gjeni një varg pjatash të ndryshme, duke filluar nga pjatat tradicionale ballkanike deri te zgjedhjet m
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bar Restorant Onufri

Bar Restorant Onufri ndodhet në hyren e Kalas së Beratit me një pamje mbresëlënës midis kallderëmeve të Kalasë. Në Restorantin tonë ju mund të shijoni ushqime të ndryshme tradicionale të zonës. Me një shërbim të shpejt dhe professional ne ju ofrojmë  një ditë të këndshme. Bar
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bar Restorant Ajka

Bar Restorant Ajka është një destinacion i mrekullueshëm në lagjen e bukur të Gorices në Berat. Ky lokal ofron një përzierje të shkëlqyer të ushqimeve tradicionale të vendit dhe një gamë të gjerë të mishrave të shijshme. Stafi i kualifikuar dhe i shpejtë siguron që vizitorët të shi
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Ujëvara e Borshit

Borshi është një ndër zonat më të bukura dhe të begata të bregdetit shqiptar. Uji i cili buron nga shpati i malit, ku është ndërtuar edhe Borshi, rrjedh në formën e një ujëvare dhe zbret drejt detit. Ujvara e Borshit ndodhet në lokalin e këndshëm buzë rrugës për në Sarandë. Posht&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Bar Restorant Panorama

Panorama e Borshit ndodhet 400m nga qendra e Borshit, 2.5km nga plazhi dhe 3.4km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Panorama e Borshit është një nga vendet perfekte për të shijuar kafen tuaj, të kaloni momente fantastike me miqtë dhe familjen tuaj duke shijuar prodhimet e mishit dhe peshkut në hell dhe zgarë.  Përvec ambientit komod dhe stafit m
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.