Bar

Juice Bar

Vlerësime 0

Juice Bar ndodhet në shëtitoren e bukur të Sarandës. Ky bar i vogël shërben lëngje të fresketa frutash, smoothie, kokteile dhe krepat më të mirë në Sarandë. 

Mos guxoni të largoheni nga Saranda pa i provuar të paktën një herë!

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Shëtitorja Naim Frashëri, Sarandë 9701, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Italiane
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose