Bar

Island Bar

Vlerësime 0

E vendosur në bregdetin e Durrësit Island Bar ofron një shumëllojshmëri pijesh dhe një ambient të këndshëm për të kaluar një pasdite të bukur. Bari shërben shpesh si staction pushimi për turistat të cilët vizitojnë qytetin e bukur të Durrësit.

 

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Island Coffee, Sfinksi, Durrës

Çfarë ju ofron prona

Vaktet
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose