Ferm Agro

Agroturizëm Ndryshe

Vlerësime 0

Agroturizëm Ndryshe është një restorant i qetë dhe i bukur, vetëm 6.6 kilometra larg Tiranes. Ky vend nuk është thjesht një restorant, por një iniciativë për të ndihmuar komunitetin në mënyra të ndryshme.

Çdo fundjavë, Agroturizëm Ndryshe shpërndan 2000 vakte ushqimore për ata që kanë nevojë dhe organizon evente sociale të falas. Kjo përfshin festime për ditëlindjet e fëmijëve që nuk kanë pasur mundësinë për t'i festuar kurrë, si dhe projekte të tjera që ndihmojnë komunitetin.

Ndryshe Restaurant është një nismë tregtare e Fondacionit Fundjavë Ndryshe. Fitimi i të gjitha aktiviteteve të këtij restoranti dërgohet drejtpërdrejt për të mbështetur projektet sociale të fondacionit.

Ky vend përpiqet të krijojë një ambient ku të gjithë ndihen si pjesë e një familje të madhe. Ju ftojmë të na bashkoheni, bashkë me familjen, miqtë dhe kolegët tuaj, për të shijuar ushqimin tonë të shkëlqyer dhe për të kontribuar në projekte të rëndësishme sociale. Kështu, përveçse të përjetoni një përvojë të mrekullueshme gastronomike, do të ndiheni të përfshirë në një ndihmë të rëndësishme për komunitetin.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Arbërit, Tiranë 1005, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas
  • Pagesa me kartë

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose