Gjej destinacionin tënd

Kërko për hotele, vila dhe më shumë...

Apartamente

Queen Vlora Apartments

Apartamentet tona ndodhen në katin e 9 që është dhe kati i fundit i një pallati. Të pesta apartamentet janë me ballkone , me pamje nga deti dhe qyteti. Ashensori është gjithmonë në funksion dhe një vendparkimi falas dhe i sigurt. Pranë ka një shumëllojshmëri facilitetesh si treg fruta-perimesh, supermarket ,minimarket, dyqane peshku, furra buke,farmaci, qendra shëndetësore si

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

35
€/natë

Hotele

Hotel Bella Vista

Bella Vista ndodhet në Borsh 100 m nga plazhi, 3.5 km nga qëndra e Borshit, 4.5 nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos. Ka 7 dhoma 3 prej të cilave janë cift 3 katërshe  dhe 1 suitë të cilat  janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer,  TV , tualet privat me dush dhe tharëse flokësh. Ne ju ofrojmë  një kopsht të gjelbërt ku ju mund

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/natë

Shtëpi pushimi

Blue Heaven Suites

Blue Heaven Suites ndodhen vetëm 10m larg plazhit të Borshit. Ka në dispozicion 10 suita familjare të cilat mund të akomodojnë  2 deri në 4 persona. Ato janë të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 1 krevat marinar i cili hapet ose mbyllet, brenda sutiave do të gjeni frigorifer, kondicioner, TV, kasafortë dhe tualet privat të pajisur me çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj per

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

60
€/natë

Vila

Afroviti Rooms

Afroviti rooms ndodhet në Dhërmi.  Shtëpia ka 4 dhoma familjare, secila e kompletuar me një krevat dopio, 1 krevat tek, guzhinë e kompletuar, TV, kondicioner, tavolinë dhe tualet privat. Dhomat janë të gjitha me ballkon ku klientët mund te konsumojnë vaktet e tyre ose të relaksohen. Shtëpia ofron për klientët e saj free parking dhe free wifi. Ndalohen kafshët shtëpiake në

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/natë

Shtëpi pushimi

Xhoeli Rooms

Xhoeli Rooms ofron 4 dhoma familjare me nje kapacitet akomodues deri ne 3-4 persona të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 2 krevat tek ose krevat marinar, frigorifer, kondicioner, TV dhe tualet privat ku do të gjeni çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale. Në ambjentet e jashtmë do të gjeni një verand të bollshme ku gjithashtu ndodhet dhe një kuzhinë e jashtme e cila mund t

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

25
€/natë

Shtëpi pushimi

Dhoma Donald

Dhoma Plazhi Donald ofron 4 dhoma familjare me nje kapacitet akomodues deri ne 4-5 persona të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 2 krevat tek dhe 1 krevat portativ, kuzhinë e kompletuar, frigorifer, kondicioner, TV dhe tualet privat ku do të gjeni çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale. Në ambjentet e jashtmë do të gjeni një verand të bollshme dhe të rehatshme ku mund të p

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

25
€/natë

Shtëpi pushimi

Dhoma Plazhi Beka

Dhoma Plazhi Beka ndodhet në qytetin turistik të Himarës, 300 m larg qendrës, 400 m larg detit, 50 m larg një kishe të vogël dhe 15 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Shtëpia ka 5 dhoma familjare në një prej dhomave mund të akomodohen 5 persona dhe në dhomat e tjera mund të akomodohen deri në 3 persona, secila është e kompletuar me krevat doppio dhe krevat tek, kuzhinë të kompl

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

25
€/natë

Vila

Vila Gjergji, Borsh

Vila Gjergji ndodhet në Borsh, 300 m nga qendra e Borshit, 400 m nga kalaja e Borshit, 3.2 km nga plazhi dhe 4 km larg rrethrrotullimit të Qeparosë. Vila Gjergji ka në disponim të turistve 2 apartamente, ku në apartamentin e parë mund të akomodohen 5 persona dhe te apartamenti tjeter 7 persona, janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, divan, frigorifer, TV, tualet privat dhe çdo gj

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

50
€/natë

Vila

Vila Kafe

Vila Kafe ndodhet në Lukovë, 2.5 km nga plazhi I Bunecit, 36 km nga Parku Kombëtar I Butrintit, 800 m larg qendrës së Lukovës, 2.2 km larg plazhit, 16 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë dhe 16 km nga qendra e Sarandës. Ofron 13 dhoma 2 prej të cilave janë apartamente, 4 treshe dhe 2 familjare. Vila kafe ofron akomodim me një pishin të jashtme sezonale, parkim privat  falas, një

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/natë

Shtëpi pushimi

Dhoma Plazhi Alma

Dhoma Plazhi Alma ndodhen në Borsh me nje distance rreth 30m nga plazhi, 3 km nga qëndra e Borshit, 5 km nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos. Shtëpia ka 8 dhoma familjare, secila e kompletuar me një krevat dopio, 2 krevat tek, guzhinë e kompletuar, TV, kondicioner, tavolinë dhe tualet privat. Në ambientet e jashtme gjendet një kopësht i cili mund të përdoret nga klient

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/natë

Vila

Vila Erjoni

Vila Erjoni ndodhet në Borsh,me një distance prej 20m nga plazhi , 5km nga qëndra e Borshit, 6km nga kalaja dhe 7km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Kjo vile ofron akomodim për klientet që nga viti 2000. Vila ka 12 dhoma të cilat ofrojnë një akomodim familjarë. Secila prej dhomave përmban ambient gatimi privat të kompletuar, kondicioner,TV, frigorifer, tavolinë ngënie dhe tualet priva

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

20
€/natë

Shtëpi pritjeje

Sunny Day's Apartament

Apartamenti Sunny Day’s me vendodhje në Golem, e Kompleksi Tid Rruga Korca pranë lokal Shpiragut dhe para Kompleksit Viena ,100 m larg plazhit të Golemit, 13 km nga Durrësi dhe 24 km nga Tirana. Apartamenti ku mund te akomodohen  2 persona, i cili është I pajisura me kuzhinë të kompletuar, divan që hapet dhe kthehet në krevat, frigorifer, TV, tualet privat dhe çdo gjë tjetër q

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/natë

Hotele

Napolon Complex

Napolon Complex ndodhet 550m nga qendra e Qeparosë, 100m nga plazhi dhe 700m nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Hoteli jonë ofron një akomodim të qetë, me pamje nga deti dhe nga mali. Hoteli disponon 10 dhoma teper komode, me një kategori dhoma katërshe, treshe, dyshe dhe suit. Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner, TV, frigorifer dhe tualet privat ku do të gjeni çdo gjë t

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

40
€/natë

Hotele

Alkre Hotel

Alkre Hotel ndodhet 150m nga plazhi, 3.5 km nga qendra e Borshit, 4.5 km nga kalaja e Borshit dhe 5.5 km nga rrethrrotullimi i Qeparosë. I pozicionuar mes gjelbërimit dhe qetësisë të Borshit, ofron pamje nga plazhi dhe malet e mrekullueshme. Hoteli ofron 18 dhoma familjare të pajisura me kondicioner, TV, kuzhinë të kompletuar, tualet personal dhe çdo gjë tjetër të nevojshme për higj

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/natë

Hotele

Hotel Kristal

Hotel Kristali ndodhet në Borsh, 1 km nga plazhi, 1.5 km nga qëndra e Borshit, 2.5 km nga kalaja dhe 3.5 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Hoteli ka 14 dhoma, 5 prej të cilave janë modeluar dhe dizenjuar për 3 persona, 1 dhomë për çifte, një dhomë për 4 persona, 6 suita dhe një dhomë duplex. Çdo dhomë përmban një krevat dopio, një krevat tek, një divan i cili hapet dhe konve

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

37
€/natë

Vila

Vila Sofia

Vila Sofia ndodhet në Borsh, 4 km nga qendra e Borshit, 200 m nga deti, 5 km nga kalaja e Borshit dhe 6 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Ka 9 dhoma, 7 prej te cilave janë treshe dhe 2 janë çift. Dhomat janë të pajisura me kuzhine, kondicioner, TV dhe tualet privat. Te ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet përfekte për pushimet tuaja me çmime të arsyeshme. Stafi jonë është I

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

40
€/natë

Vila

Mistral Inn

Mistral Inn ndodhet 2km nga plazhi, 1.5km nga qendra e Himarës dhe 13.5 nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Mistral Inn ndodhet në pjesën periferike të Himarës duke ju ofruar qetësinë dhe komoditetin e duhur për ju. Vendodhja e bën akoma më tërheqës pasi ai ofron një pamje madhështore të të gjithë vijës bregdetare të Himarës. Mistral Inn ofron akomodim në 6 dhoma të gjitha të

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

25
€/natë

Vila

Vila Lila

Vila Lila ndodhet 1.2km nga plazhi, 1km nga rrethrrotullimi I Qeparoit, 3km nga Borshi dhe 13km nga Himara. Vila Lila me vendodhje në pjesën e sipërme të Qeparoit ju ofron një qetësi dhe akomodim perfekt gjate muajve të nxehtë të verës. E dizenjuar me mure prej guri të cilat të japin idenë e një kalaje, duke mos munguar dhe pamja mbreselënëse e vijës bregdetare të detit jon. Vi

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/natë

Hotele

Mema Hotel

Mema Hotel me vendodhje në qytetin bregdetar të Himarës, ofron akomodim të përshtatshme për të gjithë familjen në të gjitha stinët e vitit. Mema Hotel përbëhet nga 18 dhoma, të cilat ndahen në bazë të preferencave tuaja, dhoma cift dhe dhoma që ofrojnë akomodime nga 3 deri në 8 persona. Mëngje

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

32
€/natë

Hotele

Luiza Guest House

Luiza Guest House ndodhet në Borsh. Shtëpia ka 14 dhoma te cilat 10 prej tyre ofrojnë akomodimi familjarë prej 4 personash, 3 prej tyre ofrojnë akomodimin për 3 persona dhe 1 dhomë çift. Secila prej dhomave përmban kondicioner,TV,frigorifer, tavolina për ngrënie dhe tualet privat. Disa prej dhomave lejojnë aksueshmeri për personat me aftësi të kufizuar. Në ambjentet e jashtme

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

33
€/natë