Restorante

Guma Bar Restaurant

Vlerësime 0

Guma Bar Restaurant në zemër të Sarandës është një destinacion i shkëlqyeshëm për të shijuar një kohë të qetë dhe një kuzhinë të shkëlqyer. Kuzhina italiane dhe mesdhetare ofrojnë një gamë të gjerë pjatash të shijshme, të përgatitura me produkte të freskëta dhe përvojën e kuzhinierëve. Mirëseardhja dhe shërbimi i stafit janë jashtëzakonisht miqësor, duke bërë që vizita të jetë një përvojë e paharrueshme. Ambienti i bukur dhe i relaksuar, bashkë me pamjen e mrekullueshme të detit nga tarraca, bën që klientët të ndihen si në shtëpinë e tyre. Guma Bar Restaurant është një zgjedhje e sigurtë për të shijuar një darkë të shkëlqyer në bregdetin e Sarandës.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Jonianet, Sarandë, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Seating
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose