Gjej destinacionin tënd

Kërko për hotele, vila dhe më shumë...

Hotele

Hotel Stiven

Hotel Stiven ndodhet në një vendndodhje të përshtatshme në Vlorë, vetëm 600 metra larg plazhit në Vilat Qeveritare. Ky hotel ofron akomodim të përfshirë me restorant, parkim privat falas dhe bar për të gjithë mysafirët e tyre.Dhomat e Hotel Stiven janë të pajisura me TV me ekran të sheshtë dhe kanale kab

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

40
€/nata

Apartamente

Lotus Apartaments

Featuring views of the sea, the beachfront Lotus Apartments Vlore is located 6 km from National Museum of Independence. Access to diving, canoeing, and fisheries helps guests maintain their active lifestyle. The apartments lie 10 minutes by car from Plazhi i Ri Sandy Beach. Kanine Castle is 15 minutes' drive from this apartment. The accommodation comprises a balcony, complete with a television,

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

65
€/nata

Hotele

Hotel La Montagna

At La Montagna, we believe in providing not just accommodation, but an experience a seamless blend of comfort, elegance, and personalized service. Whether you’re here for a rejuvenating getaway, a family vacation, or a corporate retreat, our dedicated staff ensures that every moment exceeds your expectations. Our rooms are designed with your utmost comfort in mind, each offering a harmoniou

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

80
€/nata

Hotele

Hotel Vila 15 Center

Hotel Vila 15 Center në Tiranë ofron akomodim me kopsht, parkim privat falas, sallë pritjeje të përbashkët dhe bar, vetëm 1 km larg nga Sheshi Skënderbej. Prona është afër qendrës tregtare Toptani, Galerisë Kombëtare të Arteve dhe Piramidës së Tiranës. Dhomat janë të pajisura me ajër t&eum

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

65
€/nata

Hotele

Hotel Vale

Hotel Vale në Sarandë është një hotel me 4 yje, që ofron dhoma me ajër të kondicionuar, minibar, TV me ekran të sheshtë dhe ballkon. Hoteli ndodhet vetëm 10 metra nga plazhi i qytetit dhe ofron WiFi falas, bar, tarracë dhe recepsion 24 orë. Mysafirët mund të shijojnë mëngjesin me opsione kontinentale dhe italian

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

160
€/nata

Hotele

Toer Hotel

Toer Hotel boasts an exquisite blend of sophistication and relaxation, featuring 69 rooms meticulously designed to provide guests with a lavish retreat. With five distinct types of rooms, each exuding its own unique charm, visitors can choose the perfect accommodation to suit their preferences. Whether seeking a cozy escape or a more spacious retreat, Toer Hotel promises an unparalleled stay, wh

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

125
€/nata

Hotele

Hotel Oasis

This property is 2 minutes walk from the beach. Offering a terrace and views of the sea, Hotel Oasis is set in Sarandë in the Vlorë County Region. The hotel is located 100 m from the sea, while nearest beaches are 300 m . The hotel is 28 km from Corfu Town. Guests can enjoy the on-site restaurant. Each room at this hotel is air conditioned and comes with a flat-screen TV with cable chan

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

100
€/nata

Hotele

Hotel Dorchester

Situated in Sarandë, within 150 metres of Flamingo Beach and 200 metres of Santa Quaranta Beach, Dorchester Hotel features accommodation with a bar and free WiFi throughout the property as well as free private parking for guests who drive. The accommodation offers a 24-hour front desk and room service for guests. At the hotel, all rooms are fitted with a balcony with a city view. Rooms inclu

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

50
€/nata

Vila

Villa Yucca

Villa Yucca në Vlorë ofron një kopsht dhe akomodim me kuzhinë, 2.5 km nga plazhi i Vlorës. Pronësia përfshin një ballkon, parkim privat falas dhe WiFi falas. Apartamenti ka dhoma familjare dhe një tarracë. Njësitë janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV me ekran të sheshtë, si dhe një gardëro

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

55
€/nata

Apartamente

Dream Apartments Saranda

Dream Apartments Saranda, një apartament luksoz në bregdet, ofron Wi-Fi dhe parkim falas. Ndodhet 25 minuta në këmbë nga Kalaja e Lekuresit dhe 2.5 km nga Mango Beach. Qendra e Sarandës është e arritshme brenda 10 minutash në këmbë.Apartamenti ka një ballkon, zonë zhveshjeje me tavolinë pune, internet me shpejtësi të l

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

110
€/nata

Hotele

Grand Hotel Pogradec

Grand Hotel Pogradec ndodhet në Pogradec, 2.7 km nga Burimet e Liqenit të Ohrit, dhe ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, pishinë të jashtme sezonale dhe bar. Hoteli me 5 yje përfshin dhoma familjare me ajër të kondicionuar, WiFi falas dhe banjo private. Çdo dhomë ka një tavolinë, TV me ekran të sheshtë dhe gardër

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

65
€/nata

Hotele

Hotel Millennium

Hotel Millennium ofron akomodim të rehatshëm dhe shërbime të shkëlqyera pranë Parkut Kombëtar Drilon. Dhomat kanë ajër të kondicionuar, TV LCD dhe ballkon, përfshirë divan krevatin si opsion shtesë pa pagesë. Restoranti ofron kuzhinë italiane dhe ndërkombëtare, me një tarracë të madhe në liqen

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

100
€/nata

Hotele

Aragosta Hotel & Restaurant

Aragosta Hotel & Restaurant is located in Durres, right next to a private beach. Rooms are modernly furnished and air-conditioned, while some offer a view of the sea. The hotel also features a restaurant and wine bar with a sun terrace. Free WiFi and parking are available.All rooms are modernly furnished and feature a seating area, a flat-screen TV and a minibar. Private bathrooms are fitted w

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

118
€/nata

Hotele

Hotel Ylli I Detit

Ylli i Detit Hotel is located at Shkembi Kavajes in Durres. Ylli I Detit Hotel is a modern glass-fronted five-floor hotel which can offer you a very special and amusing holiday. It is the perfect place to go for a relaxing holiday and enjoy qualitative time with your loved ones. We will do everything possible to make your stay as smooth as possible. The rooms are equipped with: a working desk, hig

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

150
€/nata

Vila

Vila Dena

Mirësevini në Vila Dena! Jemi të kënaqur t'ju kemi në qytetin e bukur të Vlorës, vetëm disa hapa larg plazhit. Ne ofrojmë akomodime komode me parkim privat falas dhe Wi-Fi gjatë gjithë qëndrimit tuaj. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, zonë ndenjeje, televizor me ekran të shesht&eu

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

69
€/nata

Banesa në shtëpi

Ecuador Resort

Ecuador Resort në Zvërnec ofron akomodim të përshtatshëm për familje, me dhoma të pajisura me TV dhe ajër të kondicionuar. Resorti gjithashtu ofron kënd lojërash për fëmijë, klub nate dhe WiFi falas. Me vendndodhjen e tij afër plazhit të Nartës dhe atraksioneve si Sheshi i Pavarësisë dhe Kuzum Baba

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

100
€/nata

Hotele

Hotel Adore

Welcome to Hotel Adore, where luxury meets tranquility in the heart of blissful serenity. Nestled amidst picturesque landscapes, our sanctuary beckons travelers seeking a haven of elegance and refinement.Immerse yourself in the allure of our meticulously curated spaces, where every corner whispers tales of opulence and grace. From the grandeur of our lobby to the intimacy of our suites, each momen

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

100
€/nata

Hotele

Paradise Laguna Vain

Situated in Lezhë, 43 km from Rozafa Castle Shkodra,  Paradise Laguna Vain features accommodation with an outdoor swimming pool, free private parking, a garden and a shared lounge. Featuring a bar, the property is located within 44 km of Lake Skadar. The rooms are fitted with a balcony with mountain views and free WiFi. Complete with a private bathroom fitted with a bidet and free toile

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

85
€/nata

Hotele

Hotel Besa

Hotel Besa në Shëngjin ofron një vendndodhje ideale, vetëm 50 metra larg plazhit, duke siguruar një përvojë të mrekullueshme . Ky hotel ofron akomodim të kompletuar me një restorant të shkëlqyer, parking privat dhe një bar. Dhomat e tij të rehatshme janë të pajisura me gardërobë dhe ofrojnë banjo pr

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

80
€/nata

Hotele

Natyra e Ishullit

Zbuloni qetësinë në Natyra e Ishullit, Lezhë, e vendosur në Ishull-Shëngjin, vetëm 40 km nga Kalaja e Rozafës në Shkodër. Ky resort unik ofron kopsht dhe tarracë për relaksim, parking privat falas dhe sallë pritjeje të përbashkët. Shijoni shërbimin në dhomë nga restoranti dhe recepsionin 24 orë

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

40
€/nata