Profesione te lira

Bicikleta Pasioni Im

Vlerësime 0

"Bicikleta Pasioni Im" është një biznes që operon nga viti 2014. Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh, duke përfshirë shitjen e bicikletave, riparime, pjesë këmbimi.

Me një angazhim të vazhdueshëm për cilësi dhe shërbim të klientit, ne kemi fituar besimin e klientëve tanë në kohë. "Bicikleta Pasioni Im" ka një flotë të madhe të bicikletave të disponueshme për qiramarje, duke ofruar mundësinë për të eksploruar rrugët dhe natyrën me një bicikletë të cilësisë së garantuar.

Ekipi ynë i kualifikuar dhe i pasionuar është gati t'ju ndihmojë me çdo kërkesë, duke siguruar kështu një eksperiencë të paharrueshme për ata që ndajnë pasionin tonë për bicikletat. Ju ftojmë të na vizitoni dhe të eksploroni botën e bicikletave bashkë me ne në "Bicikleta Pasioni Im".

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Hasan Alla 1060, Tiranë, Albania

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose