Camión de remolque

Karotrec Memi

Në qoftëse keni probleme me mjetin tuaj, apo keni ngelur diku nga ku nuk mund të lëvizni, ne ju gjendemi pranë për t’ju ofruar shërbim të shpejtë, të sigurt dhe profesional. Me disa vite ekperiencë në këtë industri, do të jeni gjithmonë të sigurt në duart e karotrec Memi! Ne ofrojmë mbulim 24 or&
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Servicios postales

Posta Shqiptare Dhërmi

Pika e Postës Shqipëtare në Dhërmi, gjendet në qendër të fshatit. Shërbim nga e hëna në të premte: 08.00 : 15.00 dhe të shtunë: 08.00 : 13.00. Misioni i postës është që të ofrojë shërbim postar dhe shërbime tjera komerciale për qytetarët, bizneset dhe institucionet.
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Unidad local

Bashkia Himarë

Bashkia e re e Himarës është një bashki e pasur me burime ekonomike, me përqëndrim të turizmit, peshkimi, blegtoria e ullishtet, të gjitha produkte dhe shërbime me vlerë të lartë, të shtuar. Bashkia e re, ka mundësi të konsiderueshme ekonomike dhe në përgjithësi infrastructure, të zhvilluar në
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Combustibles

Karburant

"Mërkuri Oil" ndodhet në Borsh, në hyrje të rrugës së plazhit dhe në aksin e rrugës nacionale Himarë- Sarandë.  Ka një largësi 2 km nga plazhi i Borshit, 1 km nga qendra e fshatit, 3 km nga fshati Qeparo, si dhe 14 km nga qyteti i Himarës. Mërkuri Oil me një eksperiencë mbi 20 vjeçare është i vet
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Servicio de automóviles

Eltoni Redi Autogaz Albania

ELTONI REDI AUTOGAZ GJENDEMI PRANE JUSH ME SHERBIMET DHE TEKNOLOGJINE E FUNDIT. JEMI LIDER NE TREGUN E MONTIMIT TE IMPIANTEVE GAZIT NE MAKINAT E BENZINES SI DHE ATO TE NAFTES. KEMI NJE EKSPERIENCE MBI 20 VJECARE. GJATE PERIUDHES SE KOHES NE KEMI MONTUAR IMPIANTE GAZI NE MAKINAT ME TE NDRYSHME. OPEROJME ME TEKNOLOGJINE DHE PROGRAMACIONE QE PERSHTATEN NE MAKINAT FSI, TFSI, GDI. KOMPANIA JONE ESHT
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Profesiones libres

Tentattoo

Tentattoo është një ambient që i jep jetë artit në lëkurë. E vendosur në qendër të Tiranës, te kryqëzimi i Komuna Parisit, kjo studio është destinacioni i zgjedhur për të gjithë ata që kërkojnë tatuazhe të ndryshme,  kriativa dhe origjinale. Me një dizajn tërheqës dhe
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Instituciones educacionales

Artistic Lyceum Jordan Misja

Jordan Misja Artistic High School is located on Elbasani street in Tirana. The Lyceum is an artistic profile school and includes all grades from first to high school. Includes musical instruments as well and the painting.The artistic high school was founded in 1946 and is named in honor of the martyred painter, Jordan Misja. For several decades it was the only artistic high school in Albania, whic
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Servicio de automóviles

Lavazh Special Turi

Ne ndodhemi në Borsh, jo më shumë se 100 m larg nga plazhi. Në Lavazh Special Turi, ne ju ofrojmë klienteve tanë shërbim të shpejtë dhe cilësor. Ajo çka ju ofrojmë është pastrim perfekt, një makinë që shkëlqen dhe ambient i brendshëm plot pasterti. Silleni makinën tek Lavazh Special Turi dhe b&eu
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Artesanía

Shtëpia e Qëndisjes

"Shtëpia e Qëndisjes" në pazarin autentik të Gjirokastrës është një pikë e rëndësishme e trashëgimisë kulturore dhe artistike në qytetin historik. Me talentin dhe kreativitetin e punëtoreve të saj, studioja prodhon tantella tradicionale për stolisjen e shtëpive dhe pajisjet për nuset e reja, duke p&eum
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Estetika y Peluquería

Silanel Beauty

E bukura fillon në momentin që ti vendos të jesh vetvetja. Silanel Beauty është një sallon lluksi me vendodhje në Londër dhe që të jep ty versionin më të mirë të vetes.Ofron trajtime cilësore nga terapistët me eksperiencë dhe promovon bukurinë natyrale! Më poshtë do të gjeni linkun me të
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Profesiones libres

Argjendari Donaldo

Argjendari "Donaldo" ofron një përvojë të veçantë për klientët e saj në botën e argjendit, floririt dhe monedhave. Me një gamë të gjerë të produkteve të vlerësuar, duke përfshirë bizhuteri të ndryshme, artikuj të punuar me dorë, si dhe monedha të koleksionit, kjo argjendari ë
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Instituciones educacionales

Medreseja e Tiranës

Medreseja e Tiranës "H. Mahmud Dashi" ose Medreseja e Përgjithshme të Tiranës është një monument i trashëgimisë kulturore në Tiranë. Ky monument është i llojit "Arkitekturë", i miratuar në mars të vitit 2007. Tipologjia e saj është shkollë e mesme fetare, e ndërtuar në shek.XX. Medreseja ë
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Servicio de automóviles

Auto Servis Memi

Auto Servis Memi është servisi i besuar për riparim dhe mirëmbajte të mjeteve për familjet dhe bizneset e zonës. Stafi ynë me ekspertë të kualifikuar dhe vite ekperiencë, është i dedikuar për tu ofruar shërbimin më cilësor dhe zgjidhjet e duhuara për çdo problem në lidhje me makinën tuaj. Ne
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Artesanía

Arbëror Lizeta

Arbëror Lizeta është një krijues i specializuar në riprodhimin e kostumeve tradicionale shqiptare me metoda artizanale, duke u fokusuar në ruajtjen dhe promovimin e trashëgimisë kulturore të vendit. Duke përdorur teknika tradicionale të qepjes, qëndisjes dhe përpunimit, ai ka krijuar një koleksion autentik dhe tërheqë
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Profesiones libres

Bicikleta Pasioni Im

"Bicikleta Pasioni Im" është një biznes që operon nga viti 2014. Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh, duke përfshirë shitjen e bicikletave, riparime, pjesë këmbimi. Me një angazhim të vazhdueshëm për cilësi dhe shërbim të klientit, ne kemi fituar besimin e klientëve tanë në
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Instituciones educacionales

Universiteti i Tiranës

Universiteti i Tiranës është krijuar në vitin 1957, si universiteti i parë në Shqipëri. Krijimi i universitetit erdhi si rezultat i bashkimit të instituteve si: Instituti Pedagogjik, Instituti Politeknik, Instituti i Larte Ekonomik dhe Instituti i Larte i Mjekësisë duke formuar Universitetin Shtetëror të Tiranës. Universitetin i Ti
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Estetika y Peluquería

Parukeri Ola

Parukeri Ola me vendodhje në Borsh ofron për klientet trajtime në fushën e parukeri dhe estetik me prerje flokësh për femra dhe meshkuj, rregullim mjekre, lyerje dhe stilim flokësh dhe shumë shërbime të tjera estetike. Me çmime konkuruese dhe me një eksperienc disa vjecare në treg. Parukeri Ola ndodhet 100m nga qëndra e Bors
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Artesanía

Ermal Makri

Punishtja e gurëgdhendjes së Ermal Makrit është një destinacion i pazëvendësueshëm në tregun e Gjirokastrës, ku vizitorët kanë mundësinë të eksplorojnë dhe të përjetojnë thellësinë e artit tradicional të gurëgdhendjes në një ambient modern dhe mikpritës. Ermal Makri, nj
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Instituciones educacionales

Shkolla 9-vjeçare Lukovë

Shkolla 9-vjeçare Lukovë ka një staf të kualifikuar për të arsimuar nxënës me vlera të larta. Shkolla 9-vjeçare Lukove përgatit fëmijët deri në klasën e 9-të, për të kaluar më pas në gjimnaz. Shkolla 9-të vjeçare Lukove ndodhet midis Himarës dhe Sarandës dy nga qytetet m&e
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.

Artesanía

Unique Art

Unique Art është një qendër artizanale në Berat, specializuar në gdhendjen e drurit dhe pirografinë. Me përvojë që fillon që nga viti 2003, ata kanë krijuar një emër të respektuar për veprat e tyre të artizanatit. Krijimet e Unique Art janë një bashkim i aftësisë dhe pasionit për artin.
Inicia sesión y ponte en contacto con el negocio.