Estetika & Parukeri

Parukeri Ola

Vlerësime 0

Parukeri Ola me vendodhje në Borsh ofron për klientet trajtime në fushën e parukeri dhe estetik me prerje flokësh për femra dhe meshkuj, rregullim mjekre, lyerje dhe stilim flokësh dhe shumë shërbime të tjera estetike.

Me çmime konkuruese dhe me një eksperienc disa vjecare në treg.

Parukeri Ola ndodhet 100m nga qëndra e Borshit,  4km nga rrethrrotullimi I Qeparoit dhe 15km nga qëndra e Himarës.

Ju Mirpresim!

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Borsh, Picak (Borsh), Borsh

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose