Auto servise

Lavazh Special Turi

Vlerësime 0

Ne ndodhemi në Borsh, jo më shumë se 100 m larg nga plazhi. Në Lavazh Special Turi, ne ju ofrojmë klienteve tanë shërbim të shpejtë dhe cilësor.

Ajo çka ju ofrojmë është pastrim perfekt, një makinë që shkëlqen dhe ambient i brendshëm plot pasterti. Silleni makinën tek Lavazh Special Turi dhe bëjeni të duket si e re!

Gjithashtu ofrojmë:

  • Larje Makine Brenda dhe Jashtë
  • Larje Motori
  • Larje Tapeti
  • Pastrim Hoteli dhe Shtepie
  • Larje Lokali
  • Larje me Vakum
  • Makinat -> 5 Euro 
  • Kamionet -> 7 Euro 
  • Tapiceri -> 60 Euro 

 

Book your vacations

Adresa

Borsh, Lukovë, Bashkia Himarë

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose