Restorante

Bar Restorant Onufri

Vlerësime 0

Bar Restorant Onufri ndodhet në hyren e Kalas së Beratit me një pamje mbresëlënës midis kallderëmeve të Kalasë.

Në Restorantin tonë ju mund të shijoni ushqime të ndryshme tradicionale të zonës.

Me një shërbim të shpejt dhe professional ne ju ofrojmë  një ditë të këndshme.

Bar Restorant Onufri ju mirëpret.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rrugica Shën Triadha, Berat, Albania

Çfarë ju ofron prona

Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose