Restorante

Bar Restorant Panorama

Vlerësime 0

Panorama e Borshit ndodhet 400m nga qendra e Borshit, 2.5km nga plazhi dhe 3.4km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Panorama e Borshit është një nga vendet perfekte për të shijuar kafen tuaj, të kaloni momente fantastike me miqtë dhe familjen tuaj duke shijuar prodhimet e mishit dhe peshkut në hell dhe zgarë. 

Përvec ambientit komod dhe stafit mikëpritës ofron një pamje madhështore nga Borshi.

Te Panorama e Borshit gjithashtu do të gjeni Lavazh për makinat tuaja.

 

 

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Panorama Borsh, SH8, Vanja (Borsh)

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Pije
Mundësi
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose